.

.

AKYEN Ayarlanabilir Çömelme Rafı Standı, Halter Rafı, Dip Bar İstasyonu Ayarlanabilir Tezgah Presi Rafı 850LBS Maksimum Yük Çok Fonksiyonlu Ağırlık Kaldırma Ev Spor Salonu (2021 Versiyonu)

AKYEN Ayarlanabilir Çömelme Rafı Standı, Halter Rafı, Dip Bar İstasyonu Ayarlanabilir Tezgah Presi Rafı 850LBS Maksimum Yük Çok Fonksiyonlu

değerlendirme:

₺ 38.70
Mal
Mağazada

Dayanıklı ve Güvenilir. 【AKYEN】30 yılı aşkın bir süredir fitness ekipmanları tasarlar ve üretir.Özellikle ağırlık RAFINDA, Çok Fonksiyonlu Ayarlanabilir Halter Rafı, çeşitli egzersiz ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılayabilir. 【850 LBS Maksimum Yük】 Geliştirilmiş yapısal mukavemet için dayanıklı toz boyalı, ağır hizmet tipi çelikten üretilen AKYEN çömelme standı 850 lbs'ye kadar destekleyebilir, çok sağlam ve stable.No uzun süreli yük altında çatlamasından endişe edin. 【 3'ü 1 arada Tasarım】Çok fonksiyonlu tasarımla, çömelme standı (daldırma çubuğu istasyonu, halter standı), tezgah presi, omuz presi, çömelme, havai asansörler, çubuk egzersizleri, dipsler, pull-up'lar, şınavlar, bacak kaldırma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli egzersizleri kolayca yapmanızı sağlar. 【Ayarlanabilir Yükseklik ve Genişlik】5 cm'lik artışlarla 15 ayarlanabilir yükseklik(46-72 inç) ve 16,5 cm'lik artışlarla 4 ayarlanabilir genişlik(25-43 inç) ile.Tüm ailenin egzersiz ihtiyaçları için çeşitli kombinasyonlar kolayca takılabilir. 【Güvenli ve Güvenli】 Kaymaz ayak pedleri zemini korur ve güvenliğinizi sağlar ve UVA malzeme tutamakları sürtünmeyi arttırır ve el yorgunluğunuzu en aza indirir.Tam bir günlük sürekli kullanımdan sonra bile el kabarcıkları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 【What You Get】1 x Halter Raf, Montaj Araçları, Manuel, ve 1-year Garanti.Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize bildirin!Sorun ne olursa olsun, size kesinlikle tatmin edici bir çözüm sunacağız.Yüksek kaliteli Malzemeler : Her seferinde egzersiz güvenliğini sağlamak için binlerce ağırlık testini geçmiş, toz boya kaplamalı kalınlaştırılmış ticari kalite çelikten imal edilmiştir.Çoğu ağırlık ve %100 güvenilir veri için mükemmel boyut.Yalan söyleyen raf değil.Sağlam ve Güvenilir : Dıp istasyonu standı, zemininizi koruyan T-şekli ve Üçgen Tasarımı ve lastik ayak kapakları ile çok sağlam ve sağlamdır. 3'ü 1 Arada Çok Fonksiyonlu Halter Rafı : Tezgah presi, omuz presi, çömelme, havai asansörler, çubuk egzersizleri, dipsler, pull-up'lar, şınavlar, bacak kaldırma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli egzersizleri kolayca yapmanızı sağlar.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi