.

.

VOMENC Yi Ev Kamerası 3 Duvar Montaj Braketi,Hava Koşullarına Dayanıklı 360 Derece Koruyucu Ayarlanabilir İç ve Dış Mekan Montajı ve Yi Ev Kamerası 3 1080p/720p AntiSun Parlama UV Koruması için Kapak (Beyaz 1 Paket)

VOMENC Yi Ev Kamerası 3 Duvar Montaj Braketi,Hava Koşullarına Dayanıklı 360 Derece Koruyucu Ayarlanabilir İç ve Dış Mekan Montajı

değerlendirme:

₺ 44.97
Mal
Mağazada

【Özel Tasarım】Bu iç/dış mekan duvar montajı, Yı Ev Kameranız 3 ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır, hem kamera kapağı hem de montaj olarak iki katına çıkar. 【360° Dönme Ayarı】 Kör nokta bırakmadan 360°dönen görüş açısı sağlayın.Tüm ev güvenliğinizi çok yönlü bir şekilde sağlayın. 【Kararlı Montaj Braketi】 Sadece orijinal stand tabanından farklı olarak, bu montaj braketi vida sabitleme tabanı ile donatılmıştır ve Yı Ev Kameranızı hem duvarda hem de tavanda 3 daha kararlı hale getirir. 【Mükemmel Cihaz Koruması】 Yüksek dereceli plastikten yapılmış, sağlam ve dayanıklı, Yı Ev Kameranızı 3 her koşulda her türlü potansiyel hasar için koruyun ve cihazınızın çalışma ömrünü uzatın. 【VOMENC 6 ay garanti】 : Ürünlerimizden herhangi biri beklentilerinizi karşılamıyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve sorunu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Memnuniyetinizi çözemezsek, tam bir geri ödeme alacaksınız.Renk : Beyaz 1 Paket.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi