.

.

FresKaro 3 inç Kilitleme Karabina Klipleri ile bir Büküm Otomatik Kilit, Ağır Anma 2645lbs, Hafif ve Paslanmaz 7075 Alüminyum, Hamak için, Yoga Salıncaklar, Kamp, Anahtarlık veya Sırt Çantaları. 2 adet, Pembe.

FresKaro 3 inç Kilitleme Karabina Klipleri ile bir Büküm Otomatik Kilit, Ağır Anma 2645lbs, Hafif ve Paslanmaz 7075 Alüminyum, Hamak

değerlendirme:

₺ 32.97
Mal
Mağazada

【Bir MODA RENK CARABİNER】- Bu yeni bir moda karabina, küçük, parlak, hafif, ağır, dayanıklı, pas ücretsiz vb.karakterler, yüksek kaliteli bir karabina klipsi. 【KULLANIMI KOLAY】-Açmak için iki adım (büküm ve itme), serbest bırakıldığında otomatik olarak kilitlenir. 【KULLANIM GÜVENLİĞİ】 - Otomatik kilitle, anahtarlarınızı veya aidiyetinizi kaybedeceğinizden endişelenmenize gerek yok, çok güçlü bir karabina (12k N/2645lbs) ve ağır bir hamak asmak için endişelenmenize gerek yok sandalye veya diğer ağır personel. 【HAFİF VE DAYANIKLI】- 1.09 oz (31g) /pc, kompakt boyut, uzunluk 3.19"/8.1 cm, Genişlik 1.69"/4.3 cm, taşıması kolay, 10 yıl sürebilen dayanıklı bir karabina. 【ÇOKLU KULLANIM】 - Çantalar, hamaklar, yoga salıncakları, boks torbaları, aletler, kuş besleyiciler, anahtarlar, şemsiyeler, sırt çantaları, su şişeleri ve açık kamp, yürüyüş, avcılık, balık tutma, kayak vb.Asmak için yaygın olarak kullanılır.Eğer beğenmediyseniz, lütfen uğraşmadan geri dönmekten çekinmeyin.Açmak için iki adım (büküm ve itme), serbest bırakıldığında otomatik olarak kilitlenir.Otomatik kilitleme, özellikle soğuk havalarda veya aceleyle kullandığınızda kilitlenmesi daha kolay ve hızlıdır; çok yardımcı olur. - Renk : Pembe. - Boyut : L : 3.19", W : 1.69", Açılış Kapısı : 0.59". - Malzeme : Uçak alüminyum / 7075 alüminyum, pas ücretsiz. -Çekme kuvveti : 12k N / 2,698 lbs Maks. (Yerçekimi Çekme Dayanımı Testi). -Karabinalar : 2 adet.Karabina, parlak ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey için oksidasyon önleyici bir kaplamaya sahiptir.Karabinayı avucunun içinde tut.Namluyu bükmek için işaret parmağınızı ve başparmağınızı kullanın.Açmak için namluya basın veya itin.Namlu geri dönecek ve serbest bıraktığınızda otomatik olarak kilitlenecektir.Hafif, pas ücretsiz ve güçlü vb.karakterler, herhangi bir öğeyi tutmak için açık kamp için mükemmel.Kilitli ve sıcak renkli kaliteli bir karabina, hamak veya hamak sandalyenizle eğlenin.Köpek tasmasını evde kilitlemek veya outside.It max'i tutabilir. 2,698 bs.Kuş besleyicinizi kuşunuza asmak garden.It çantaları asmak için bebek arabanıza takılabilir.Açmak için iki adım (büküm ve itme), serbest bırakıldığında otomatik olarak kilitlenir.Otomatik kilitleme, özellikle soğuk havalarda veya aceleyle kullandığınızda kilitlenmesi daha kolay ve hızlıdır; çok yardımcı olur.Şartname : -Renk : Pembe-Boyut : L : 3.19", W : 1.69", Açılış Kapısı : 0.59"-Malzeme : Uçak alüminyum/7075 alüminyum, passız-Çekme kuvveti : 12k N/2,698 lbs Maks. (Yerçekimi Çekme Dayanımı Testi) - Karabinalar : 2 adet.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi