.

.

DRİNK-A-PALOOZA Masa Oyunları: Yetişkinler için Parti İçme Oyunları-Oyun Gecesi Parti Oyunları / Eğlenceli Yetişkin Bira Oyunları Bira Pong ile Hediye + Flip Cup + Kings Cup Kart Oyunları + Daha Fazlası!

DRİNK-A-PALOOZA Masa Oyunları: Yetişkinler için Parti İçme Oyunları-Oyun Gecesi Parti Oyunları / Eğlenceli Yetişkin Bira Oyunları

değerlendirme:

₺ 105.00
Mal
Mağazada

????Bir SONRAKİ SEVİYEYE SIKICI PARTİLER KABUL : güler içme Bol, çirkin zorluklar ve bol çiftler parti seviyor başka, bekarlığa veda partileri, üniversite öğrencileri, ya da hemen herkes için bu mükemmel bir içme oyunu yapar.2 ila 12 oyuncu ile her büyüklükteki partiler için mükemmel hale de oynanan bu.Tipik kart oyunlarından veya aynı eski içkiden asla sıkılmayacaksınız games.It erkekler ve kadınlar için mükemmel bir doğum günü hediyesi ve bir gecenin üstesinden gelebileceğinden daha eğlenceli. LEARN ÖĞRENMESİ KOLAY n ' PLAY : Çok basit-Bira Pong gibi en iyi parti oyunlarını aldık ve tüm oyunları bir parti yarışmasına dönüştürdük.Amacınız şişeleri kazanmak ve 6 paket oyun parçanızı doldurmaktır.Tek soru .. Oyun gecesine hükmedecek kadar vahşi misin?. ????NE olacak : son parti Oyun Tahtası (sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı), altı 6 (altı paketi doldurmak için oyunu kazanmak için kullanılır)-(karakter ile markalı) Pack Oyun Adet, 36 Bira Şişeleri, (çeşitli kart oyunları için) İskambil, artı 8 Parti Faul iskambil destesi ile oyun için ek parti kuralları ekler), 2 Ping Pong Topları (örneğin, Bira Pong ve Çeyrek olarak oyun yarışmalarında, bir Spin için) Şişe (seçer rakiplerinizi) ve bazı Zar (masa oyunu gezinmek için alınıyor). ✔ 5 yıldız üzerinden 4.7 puan : Bir oyun gecesi yarışmasında paketlenmiş en iyi parti oyunları!Masa oyunumuzun gerçekten gelmiş geçmiş en iyi içki oyunu olduğuna inanmıyorsanız, sadece müşterilerimize sorun.Müşterilerimizin sesini kontrol etmek ve oyunumuzun gerçekten ne kadar eğlenceli olduğunu görmek için aşağı kaydırın!. ????Partiye başla : Bu yetişkin parti oyunu onun, onun ya da parti yapmayı seven herkes için mükemmel bir hediye! %100 para iade garantisi .. Eğer oyunumuzu beğenmezseniz, sorun değil, sadece geri gönderin, sizi yakaladık.Oyunumuz alkollü içecek gerektirmez, bu yüzden içmek için baskı hissetmeyin.İçiyorsanız, lütfen SORUMLU BİR ŞEKİLDE içiniz.Oyun Başladı!.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi