.

.

Işık Fikstürü için Eumyvıv 19ft Ağır Hizmet Zinciri, Sarkıt Işık Ekstra Zincir, Maksimum 65 Pound Fikstür Ağırlığı, Siyah(L0580)ile Yüksek Tavanlara Zincir Asılı Armatürlerin Takılmasına İzin Verir.

Işık Fikstürü için Eumyvıv 19ft Ağır Hizmet Zinciri, Sarkıt Işık Ekstra Zincir, Maksimum 65 Pound Fikstür Ağırlığı, Siyah(L0580)ile

değerlendirme:

₺ 72.54
Mal
Mağazada

%100 Metal. ????KALİTELİ MALZEMELER : antik yollar ile katı metal bitirmek.Sağlam sıkıntılı metal, evinize rustik bir endüstriyel his katar ve yıllarca güvenilir performans sağlar. ????AYARLANABİLİR UZUNLUK : Maksimum 19 feet (228.3").İhtiyacınıza göre bağlantı sayısını artırarak veya azaltarak bu avize zincirinin uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. ????BÜYÜK TAŞIMA KAPASİTESİ : 65 liraya kadar destekler.Güzel bitirmek ve ağır yapı.Sağlam ve ağır.Tavandan bir şey asmak için daha fazla ağırlık taşımak daha güvenlidir. ????YAYGIN olarak kullanılan : Avize, tavan lambası, asılı aydınlatma armatürü ve asılı meyve sepetleri veya çiçeklere uyar pots.It düz, eğimli, eğimli ve tonozlu tavanlarla çalışır. ????Hızlı KURULUM ve SERVİS : Tüm parçaları dahil edin ve kurulumu kolaydır. 24 ay garanti.Kısa teslim süresi.Ücretsiz repalcement. herhangi bir memnuniyetsizlik için 30 günlük tam geri ödeme.Eumyviv, müşterilerimize Avizeler, Kolye ışıkları, Duvar Lambaları, Duvar Aplikleri, Abajur Değiştirmeleri, Fiş Tel Uzatma Kabloları, Aydınlatma Zincirleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde çok çeşitli lambalar ve aksesuarlar sunan üst düzey aydınlatma armatürlerinin bir internet mağazasıdır.Amacımız, müşterilerimizin yaşam alanlarını uygun maliyetli, güvenli ve rahat bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olmaktır.- Neden fazladan bir zincire ihtiyacın var?Büyük bir evde yüksek bir tavan var.Tavandan bir avize ya da kolye ışığı ya da meyve sepeti ya da saksı asacaksın.Ancak asılı yüksekliğin yeterli olmadığını görüyorsunuz.Nasıl?Bu ekstra zincir, asma yüksekliğini uzatma imkanı sağlayan ve asma yüksekliğini elde etmek için ekstra bir zincir eklemenize izin veren bir şeydir want.It güçlüdür ve 65 lbs'ye kadar destekler.Bu vintage endüstriyel zincirle, istediğinizi asmakta özgürsünüz.Şartname : Model No. : l0580malzeme : Metal Length : 19 ft (Ayarlanabilir) Renk : Siyah Finish Bearing Kapasitesi : 65 lbs Net Ağırlık : 2.86 lbs(1.3 kg) Paket : ♦ Zincir*1 ♦ Vida Kilit Toka*2 ♦ Kanca yüzük*2 ♦ Hollow cıvata*2hizmetleri : 24 ay garanti.Herhangi bir kusur için ücretsiz repalcement. 30 günlük tam geri ödeme.Not : Bu öğe sadece ekstra bir zincirdir.Ekstra elektrik kablosu dahil değildir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi