.

.

YİZİJİZİ 3 Paket Kullanımlık Duş Bonesi, Kadınlar için Büyük Duş Boneleri, Uzun Kalın Saçlar için Çift Katmanlı Su Geçirmez Saç Şapkaları Saç Bakımı için Banyo Şapkaları ... (Çiçek)

YİZİJİZİ 3 Paket Kullanımlık Duş Bonesi, Kadınlar için Büyük Duş Boneleri, Uzun Kalın Saçlar için Çift Katmanlı Su Geçirmez Saç Şapkaları

değerlendirme:

₺ 28.77
Mal
Mağazada

【Çift katmanlı Su Geçirmez】 Dış tabaka yüksek kaliteli polyester elyaftan yapılmıştır, pürüzsüz ve yumuşaktır ve iç tabaka kalınlaştırılmış ve su geçirmez EVA malzemesidir, saçınızın ıslanmasını etkili bir şekilde önler. 【Ekstra Büyük Duş Başlığı】 Xl duş başlığının çapı, günlük kullanım için yeterince büyük olan 12.6”(32cm) 'dir use.It uzandıktan sonra 18.5" e ulaşabilir, her boyuttaki saç için uygundur. 【Özgün Tasarım】Seçmenize izin veren birçok farklı desen türü vardır, bunların hepsi her durumda çeşitli insanlarla tanışmak için orijinal ve benzersiz tasarımdır.Paket içeriği (3 adet duş başlığı). 【Yükseltilmiş Elastikiyet】 Duş başlığı elastik bandının genişliği, normal duştan daha geniş olan 1 cm'dir caps.No bağlı bir his ve saçınızın ıslanmasını önler. 【Yaygın Olarak Kullanılan】 Yeniden kullanılabilir duş başlıklarımız sadece aile kullanımı için değil, aynı zamanda banyo, cilt bakımı, saç bakımı, SPA, yemek pişirme, temizlik, ev kullanımı, otel ve seyahat vb.Gibi diğerleri için de uygundur.Güzel desen.Yumuşak kumaş.Büyük kapasite.giymek sıkı hissetmeyecek, saçınızı tamamen sarabilir ve saçınızı herhangi bir zamanda kuru tutabilirsiniz. time.No bağlı hissi veya kayması ve yüksek elastikiyete sahip iyi damla geçirmez, saç çizgisi etrafında herhangi bir iz bırakmaz.Banyo yaparken, yemek pişirirken, yüz bakımı yaparken size rahat bir his verir.3 Desenli duş başlığı setimiz zariftir, tüm desenler benzersizdir ve yaşam kalitenizi artırabilecek profesyonel tasarım ustaları tarafından tasarlanmıştır.Çift katmanlı duş başlığımız yüksek kaliteli malzemeden, pürüzsüz ve kalın saten kumaştan, yumuşak EVA su geçirmez iç tabakadan yapılmıştır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi