.

.

Jeasor Endüstriyel Boru rulo kağıt havlu tutucu, ağır DIY Vintage Rustik Demir Çiftlik Tarzı Rulo Doku Duvar Montaj Kağıt Tutucu Havlu Rafları için Donanım ile Banyo, Mutfak, Yatak Odası (1, Siyah)

Jeasor Endüstriyel Boru rulo kağıt havlu tutucu, ağır DIY Vintage Rustik Demir Çiftlik Tarzı Rulo Doku Duvar Montaj Kağıt Tutucu Havlu

değerlendirme:

₺ 216.00
Mal
Mağazada

【Benzersiz Tasarım ve Retro Dekorasyon】Sanatsal ve retro görünün, bu Endüstriyel Boru Tuvalet Kağıdı Tutucusu evinizde sıcak ve güzel bir rustik çiftlik evi görünümü yaratabilir. house.It rustik bir his verecek banyo, mutfak, yatak odası ve koridorda yaygın olarak kullanılabilir. 【Çoklu Fonksiyonlar】 Bu Endüstriyel Boru Tuvalet Kağıdı Tutucusu kağıdı asmak için çok uygundur ve towel.It sadece bir kağıt rulo tutucu değil, aynı zamanda bir el havlusu holder.It yatay veya dikey olarak asılabilir. 【Pratik ve Güvenli】 Doku tutucunun sonunda, kağıt rulosunun düşmesini önleyebilecek küçük bir aksesuar vardır.Ve Endüstriyel boru demir kağıt tutucu, paslanmaya karşı korumak için kaliteli demirden yapılmış elektroliz siyah bir kaplamadır. 【Kurulumu Kolay】Sadece birkaç basit adımda kurulabilir.Ve pakete kurulum için gerekli tüm vida aksesuarlarını sağlıyoruz. 【Memnuniyet Hizmeti】Tüm Tuvalet Kağıdı Tutucular satışa çıkmadan önce dikkatlice kontrol edildi, Ürünlerimizden memnun değilseniz veya alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Demirden yapılmış endüstriyel görünümlü boru tuvalet kağıdı tutucusu çok güçlü, elektroliz siyah kaplama, pürüzsüz yüzey, paslanmaya karşı korumak için temizlenmiş ve şeffaf kaplamalı.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi