.

.

Elektrikli Battaniye Isıtmalı Atma 50 x 60, Çift Katmanlı Flanelli Isıtmalı Battaniye, ETL Sertifikası, 6 ısıtma Seviyesi, 3 Saat Otomatik Kapanma, Makinede Yıkanabilir, Hızlı Isıtıcılı Battaniye, Yatak Kanepe Kullanımı (Kırmızı)

Elektrikli Battaniye Isıtmalı Atma 50 x 60, Çift Katmanlı Flanelli Isıtmalı Battaniye, ETL Sertifikası, 6 ısıtma Seviyesi, 3 Saat

değerlendirme:

₺ 140.97
Mal
Mağazada

Fabric [Yumuşak ve Cilt dostu Kumaş] : Her iki tarafta çift katmanlı pazen, kalın ve malzeme, dokunuşa yumuşak, cilt dostu ve rahat, ısıyı etkili bir şekilde kilitlerken.50*60 inç boyut, sizi mükemmel bir şekilde sarmak ve soğuk havalarda size sıcaklık getirmek için yeterlidir. Customized [Özelleştirilmiş Sıcaklık] : 6 ısıtma seviyesine sahip elektrikli battaniyeler (75-115℃) size özelleştirilmiş bir sıcaklık sağlar.Her vitesteki hafif sıcaklık farkı (75-90-95-100-110-115℃), kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanızı kolaylaştırarak size maksimum sıcaklık ve konfor sağlar. Safety [Güvenlik Koruması] : Elektrikli battaniyenin, ürünü kapatmayı unutmamanızı sağlamak için 3 saatlik otomatik kapanma süresi vardır, bu da gitmeden önce kullanmanız için uygundur. bed.In ek olarak, elektrikli battaniyenin güç kablosu 9.2 feet'tir, böylece elektrikli battaniye kısa kablolarla sınırlandırılmaz ve daha geniş bir aralıkta esnek bir şekilde çalışabilir. Clean [Temizlemesi Kolay] : Isıtma battaniyelerimiz makinede yıkanabilir.Denetleyiciyi çıkarın, ayrı ve nazikçe soğuk suyla temizleyin ve elektrikli battaniyeyi kurutun.Sökülebilir kontrolör ve yıkanabilir kumaş malzemesi, önümüzdeki yıllarda bu elektrikli battaniyenin hijyenik ve yumuşak kullanımını sağlamaya yardımcı olacaktır. ◆ [Yetkili Sertifikasyon] : Elektrikli battaniye ETL sertifikasını geçti.Ürün istikrarlı bir ısı kaynağı sağlayabilir, aşırı ısınmayı önleyebilir ve daha iyi ve daha güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir.Renk : Kırmızı.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi