.

.

Bıçak Seti, Blok Ahşap ve Kalemtıraşlı 18 Parçalı Mutfak Bıçağı Seti, Profesyonel Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çelik Şef Bıçağı Seti, Ultra Keskin Tam Tang Dövme Mavi Bıçak Seti (Mavi)

Bıçak Seti, Blok Ahşap ve Kalemtıraşlı 18 Parçalı Mutfak Bıçağı Seti, Profesyonel Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çelik Şef Bıçağı

değerlendirme:

₺ 291.90
Mal
Mağazada

????Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik Mutfak Bıçağı Seti : Bıçak Seti, hassasiyet ve doğruluk için X50 Cr15 Alman üstün yüksek karbonlu paslanmaz çelik bıçaklardan yapılmıştır.korozyona ve oksidasyona karşı dayanıklı, güvenli, dayanıklı, keskinleştirilmesi ve parlaklığını koruması kolaydır. ???? 18 parçalı Mutfak Bıçağı Seti : Bıçak Setimiz,Şef Bıçağı, Santoku Bıçağı,Maket Bıçağı, Ekmek Kesici, Dilimleme Bıçağı, Biftek Bıçakları, Soyma Bıçağı, Makas, Bıçak Bileyici içeren hepsi bir arada komple sete sahiptir .Bu Bıçak Seti, tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi donanımlıdır. ????Kolay Bakım ve Temiz : Tam Tang Tasarım ve pas kolay değil, lekeleri veya çukurlaşma.Bıçaklarımız doğal sert ahşap blokta güvenle saklanır.Bu bıçak bloğu aynı zamanda kullanışlı bileme için çok uygun olan ve depolama alanından tasarruf edebilen dahili kalemtıraşlıdır.Lütfen bulaşık makinesinde kullanmayın,olağanüstü bıçağın kalitesini korumak için el yıkama önerilir. ????En iyi Mutfak Çatal Bıçak Takımı Seti : Paslanmaya dayanıklı yüksek karbonlu paslanmaz çelik bıçaklar, bıçakların ultra keskin kenarlarını geleneksel paslanmaz çelikten daha uzun süre korumasını sağlayan elle parlatılmış kenarlar ve hassas temperleme ile dövülür .Ergonomik tasarımlı tutamak, kullanımda rahatlık ve güven sağlar. ????Premium Destek ve Kalite : 12 aylık değiştirme hizmeti ve desteği sağlıyoruz .Size iyi bir alışveriş deneyimi sağlamak için 24 saat içinde sorunlarınızı çözmek için hızlı ve kolay ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi