.

.

İçi boş Duvar Ankrajları ,Vidalı Alçıpan Ankraj seti, Kendinden Delme İçi Boş Duvar Ankrajı, Gri, 65Lbs (Ankraj 50 adet + Vida 50 adet)

İçi boş Duvar Ankrajları ,Vidalı Alçıpan Ankraj seti, Kendinden Delme İçi Boş Duvar Ankrajı, Gri, 65Lbs (Ankraj 50 adet + Vida 50

değerlendirme:

₺ 47.97
Mal
Mağazada

【MALZEME】 Plastik malzeme ankrajları çok dayanıklıdır ve kırılması kolay değildir, bu da mukavemete sahiptir ve yüksek sıcaklık, soğuk hava ve yüksek nem alanları gibi kötü ortamlarda iyi korozyon direnci sunar. 【Uygulama】 Alçıpan kendinden delme vidaları kiti, alçıpan, benzen levha, dekoratif panel, asbest levha, içi boş tahta katı tahta vb.Için uygundur.perde montajı, lamba montajı, nesne sabitleme, çapraz dikiş, resim çerçevesi, süs eşyaları, sanat kolye montajı vb.Için. 【Yapı】 Vidayı sıkarken, nervürlü ankrajdaki boşluk, sabitleme kuvvetini arttırmak için iki zıt tarafa genişletilir.Genleşme manşonunun dönme önleyici yapı tasarımı, matkap dönerken vidanın sıkılmasını takip etmeyecektir.Alçıpan ankrajları ve vida seti, tüm içi boş ortamlarda güçlü bir şekilde genişleyebilir. 【Kurulumu kolay】 En Kaliteli Alçıpan Ankrajları, Alçı duvar panosunda hassas delik açar-Delik hazırlığı gerekmez, Diğer kendinden delme alçıpan ankrajlarından daha kolay başlar. 【LÜTFEN OKUYUN】 Ürün 60 günlük para iade ve 12 aylık sorunsuz garanti içerir!Lütfen ürünümüz ile sorun aldıktan sonra lütfen bizimle irtibata geçiniz.En iyi hizmeti sunmak için kararlıyız.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi