.

.

HOMEXPERTS Hipoalerjenik Fırçalanmış Mikrofiber Kraliçe Çarşaf Seti-15 Derin Cepler-Saten Örgü - 6 Parça Kraliçe Yatak Çarşaf Seti -2 Bonus Yastık Kılıfı ile-Kırışıklık Dayanıklı (Jet Siyah)

HOMEXPERTS Hipoalerjenik Fırçalanmış Mikrofiber Kraliçe Çarşaf Seti-15 Derin Cepler-Saten Örgü - 6 Parça Kraliçe Yatak Çarşaf Seti

değerlendirme:

₺ 71.73
Mal
Mağazada

1. 2 ADET BONUS YASTIK kılıflı JET SİYAH ÇARŞAF SETİ-Kraliçe çarşaf seti, 1 adet düz çarşaf, 1 adet çarşaf ve erkekler, kızlar, ayarlanabilir yataklar, yatakhane yatakları, hastane yatakları, otel yatakları ve çocuk yatak odaları için mükemmel 4 standart yastık kılıfı içeren tam bir yatak setinin bir parçası olarak gelir. 2. ELASTİK köşe kayışları ile KRALİÇE ÇARŞAF SETİ : Derin kraliçe çarşaf cebi, Kaymaz köşe kayışları ve 15 inç cepler ile özel olarak şekillendirilmiştir, bu da yataklarınızı yatağınıza güvenli bir şekilde yapıştıran, böylece sıkıca yerinde kalmalarını ve buruşmamalarını sağlayan çok dayanıklı elastik bantlara sahiptir. 3. 100 HİPOALERJENİK ÇARŞAF SETİ : Deluxe, 95 GSM, özel olarak hazırlanmış mikrofiber iplikler, alerjisi olanlar ve hassas olanlar için mükemmel olan ipeksi saten dokuma ile son derece nefes alabilir ve pamuklu çarşaflar kadar yumuşaktır skin.It ayrıca dayanıklı, uzun ömürlü çift dikişli, koşmayacak veya çekmeyecek. 4. KRALİÇE ÇARŞAF VE BAŞ GÖSTERGELİ YASTIK KILIFI SETİ : Çarşaf seti 3 değil 4 ile birlikte gelir! yatak takımını tamamlamak için yastık kılıfları!Ayrıca, çarşaflardaki baş / ayak sorunsuz göstergeleri, yatağı yaparken hangi yolun yukarı çıktığını bilmek için asla mücadele etmeyeceğiniz anlamına gelir. 5. BOYUT ve yıkama ve bakım talimatları : KRALİÇE SETİ 6 : 1 Düz (90"x 102") 1 Takılı (60"x 80")+ 15” ve 4 Standart Yastık Kılıfı (20"x 30").Bu Kraliçe çarşafları yumuşak bir döngüde makinede soğuk yıkayın.Kurutucu güvenli, kuru takla low.Do kuru temizleme değil.Kırışmaya dayanıklı kumaş harika görünüyor, yıkandıktan sonra yıkayın!.Boyutu : Kraliçe / Renk : Jet Siyah.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi