.

.

Candoury Saten Çarşaf Yatak Seti 4 Adet, Kral İpeksi Yatak Seti, Yumuşak ve Dayanıklı Yastık Kılıfı, Düz Levha ve Çarşaf, Otel Lüks Çarşaf Seti (Kral, Siyah)

Candoury Saten Çarşaf Yatak Seti 4 Adet, Kral İpeksi Yatak Seti, Yumuşak ve Dayanıklı Yastık Kılıfı, Düz Levha ve Çarşaf, Otel Lüks

değerlendirme:

₺ 137.70
Mal
Mağazada

【King Size Çarşaf Set】 1 Düz Levha : 108"x 102", 1 Monte Levha : 78"x 80" + 15" Derin Cep, 2 Yastık Kılıfı : 20"x 40". 【Premium Saten Kumaş】 Çarşaf, pürüzsüz bir görünüme ve lüks ipeksi dokunuşa sahip, nefes alabilen ve havasız olmayan %100 saten polyesterden yapılmıştır.Dayanıklı ve uygun fiyatlı bir ürün istiyorsanız, saten kral çarşafımız ideal bir yatak ürünüdür. 【Dağınık Saçlara Elveda Deyin】 Sabah uyandığınızda patlayan saçlarla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz?600 İplik sayımlı saten kumaşımız, saç ve yastık kılıfı arasındaki sürtünmeyi etkili bir şekilde azaltacak, saç kıvrılmasını, karışıklığı ve kırılmayı en aza indirecek ve uyandıktan sonra pürüzsüz ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. 【İdeal Yüz Teması Saten】 Saten çarşaflar cilt bakımı için mükemmel yardım sağlar. Lüks kumaşlar cildinizin nemi tutmasına ve cildinizi beslemesine yardımcı olabilir.Dolgun cilt kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltacaktır. 【Kolay Bakım】 Yastık kılıflarının ve saten çarşafların dayanıklılığını korumak istiyorsanız uygun bakım şarttır.Saten çarşaflarımız yumuşak bir döngü ile soğuk suda makinede yıkanabilir ve düşük sıcaklıkta kurutulabilir temperatures.Do çamaşır suyu değil.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi