.

.

LRECNOM, Çekiç Çok Amaçlı Kamp Aksesuarları Survival Dişli, Taşınabilir ve katlanabilir multitools, açık kamp için uygun, baba için Noel hediyeleri, erkek arkadaşı için sevgililer günü hediyeleri (kırmızı)

LRECNOM, Çekiç Çok Amaçlı Kamp Aksesuarları Survival Dişli, Taşınabilir ve katlanabilir multitools, açık kamp için uygun, baba için

değerlendirme:

₺ 266.40
Mal
Mağazada

1, Bu çok amaçlı özel kararma teknolojisi yükseltme, yüksek sertlik, serbest açma ve kapama, dayanıklı, pas ve çoklu fonksiyonları ile paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. 2, Çok Fonksiyonlu hayatta kalma aracı seti, kamp için uygun, balıkçılık, yürüyüş, keşfetmek seyahat, DIY çalışma, açık hava etkinlikleri, vb., çıkarmak ve kullanımı kolay bir kemer klipsi çantası ile donatılmıştır. 3, Çok fonksiyonlu aletler, kesebilen, vidalayabilen, ahşabı kesebilen, cam pencereleri kırabilen, halatları kesebilen, ahşabı kesebilen, şişe kapaklarını açabilen vb. 13 farklı alet içerir.Kamp açık hava etkinlikleri, aile günlük kullanımı ve seyahat için gerekli araçlar için çok uygundurlar.Taşınabilir ve katlanabilir tasarım, herhangi bir zamanda taşımak için uygun time.It ayrıca arabaya yerleştirilebilir ve acil durum çağrıları için yüksek perdeli bir düdük ile donatılmış acil durum kırık penceresi olarak kullanılabilir. 4, Bu çok fonksiyonlu alet bir tatil hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak kullanılabilir, Her erkeğin böyle çok fonksiyonlu bir araca ihtiyacı vardır. 5, %100 kalite garantisi vereceğiz, istediğiniz zaman size yüksek kaliteli hizmetler sunacağız ve memnun kalana kadar herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi