.

.

IGNIXIA (4 Paket Geri Dönüşüm ve Çöp Çıkartmaları Combo Kapalı ve Açık Çöp Kutusu Çıkartmaları Geri Dönüşüm ve Çöp Sembolleri Sticker 4X4 İnç Kendinden Yapışkanlı Peel & Sopa (Mavi ve Siyah)

IGNIXIA (4 Paket Geri Dönüşüm ve Çöp Çıkartmaları Combo Kapalı ve Açık Çöp Kutusu Çıkartmaları Geri Dönüşüm ve Çöp Sembolleri Sticker

değerlendirme:

₺ 75.30
Mal
Mağazada

SIGN İDEAL TABELA : Ignixia'nın Geri Dönüşüm ve Çöp Çıkartmaları, uzaklardan görülebilecek kadar büyük oldukları için her yerde kullanım için mükemmeldir.Bu çöp geri dönüşüm çıkartmaları, renklerin cesur ve zıt olduğundan emin olmanın yanı sıra şık olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kolayca görülebilirler ve atıklar hızlı bir şekilde sıralanır ve daha fazla geri dönüştürülebilir malzeme toplanır.Fazla düşünme, bugün çevre yardımcı katkı yoktur. MULTIFUNCTIONAL ÇOK İŞLEVLİ : Ignıxıa'nın geri dönüşüm çıkartmaları ve çöp etiketleri son derece dikkatli bir şekilde üretilmiştir, böylece iç veya dış mekanlarda, ofiste veya evde, hatta bahçenizde bile her yerde kullanılabilirler.Bu çöp tenekesi etiketleri metal kutular, pencereler, atık toplama kamyonları, çöp tenekesi duvarları vb.Için idealdir. ✔ PÜRÜZSÜZ VE KOLAY UYGULAMA : İkisi bir arada çöp ve geri dönüşüm çıkartmaları çok kolay monte edilebilir.İstenilen uygulama yüzeyini iyice temizleyin ve kurulayın.Çöp kutusunun çıkartmasının arkasını dikkatlice soyun, düzgün bir şekilde hizalayın ve yavaş yavaş istediğiniz alana yapıştırın. ♦ YÜKSEK KALİTE VE ULTRA dayanıklı : Çöp tenekesi Çıkartmaları Endüstriyel Sınıf Vinil ile üretilmiştir.IGNİXİA çöp geri dönüşüm çıkartmaları ÇIKARILABİLİR, SU geçirmez ve UV Korumalı olacak şekilde tasarlanmıştır.Bu geri dönüşüm ve çöp çıkartmaları güçlü yapışkan destek ile üretilmektedir. INCLUDES PAKET İÇERİĞİ : Çöp tenekesi için 4 adet çıkartma. 2'si geri dönüşüm çıkartmaları ve 2'si çöp işaretleridir.Bu çöp kutusu etiketlerinin boyutu 4 "x 4" inç yuvarlaktır.Renk : Mavi ve Siyah.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi