.

.

Gökkuşağı Zanaat Ninja Halat Takmak için Çocuklar Ninja Engel Aksesuarları - Ağır Çekme Kayışı Sınıf Ninja Slackline Asmak için Ninja Ekleri -12 adet Çıkarılabilir Döngüler Tokaları (Mavi Renk)

Gökkuşağı Zanaat Ninja Halat Takmak için Çocuklar Ninja Engel Aksesuarları - Ağır Çekme Kayışı Sınıf Ninja Slackline Asmak için Ninja

değerlendirme:

₺ 173.97
Mal
Mağazada

It yetişkinler için açık hava eğitimi ve tüketim için aynı güvenlidir.???? 【Yükseltilmiş Güç】 - Ninja'nın Yükseltilmiş Versiyonu Slackline.Ile eşleştirme.4 x 6in ağaç koruyucusu ve 17.Bu kadar verilmiş en sağlam malzeme için sabırsızlanıyoruz ve büyük bir stres altında bu ninja kayış güvenliğini, emin çocukların güvenliği için oyun üretmek için Üretim sonra yeni maymun hattı test.Çocuğun güvenliği her şeyden önemlidir.Gökkuşağı Zanaatını seçin Güvenliği seçin, Seçiminize güvenin!. ???? 【Yetki Sertifikası】 - Tüm Rainbow Craft ninja ekleri TBM tarafından onaylanmıştır, ninja slackline için gerilme giderme testi 2.Çekme kayışı malzemeden yapılmış, düzenli gevşekliklerin %150 kalınlığı, uzun süre kullanım için mükemmel sıkılık sağlar.Gökkuşağı Zanaat ninja merdiveni, tırmanma ipi merdivenleri, maymun çubukları, ninja halkaları, ninja tekerleği, tırmanma ipi, kargo tırmanma ağı, ninja yumrukları vb.In ek olarak, kayış halkalarının çift katlı tenezzülü, farklı ninjaları asmak için %200 güvenlik sağlar accessories.Zipline seti, dayanıklı 42ft x 20in slackline, kauçuklaştırılmış kavramalı 8ft güçlü mandal, 12pc çıkarılabilir tokalar, 2pc 39.Tereddüt etmeyin ve satın almaya gelin. ???? 【Ninja Warrior Engel Parkurunuzu Özelleştirin】 - Daha fazla ninja engel aksesuarı için 12 adet Çıkarılabilir Halka Tokası takılmalıdır.It çocuklar açık hava oyunları için mükemmel güvenli ninja ipi.Artık Rainbow Craft'ın yükseltilmiş versiyonu ninja Slackline'ı seçme şansınız var!Diğer normal maymun hattı tamamen farklı, Gökkuşağı Zanaat yeni ninja slackline çocuklar oynamak için güvenliği güçlendirmek için bir all-around yükseltti.Ayrıca bu ninja ipini test için laboratuvara gönderiyoruz ve TBM tarafından çocukların oynaması için güvenli olduğu onaylandı!.Güvenlik Bizim Önceliğimizdir.Çocuk dostu olması ve slacker line'ın olabildiğince güvende olması için yarattık. ???? 【Sadece Bir Ninja Asma Hattı Değil】 - Bu ninja slackline, çocuklar açık hava oyunları ve arka bahçe ninja eğitimi için özel olarak tasarlanmıştır .

detaylı bilgi

Müşteri seçimi