.

.

Giyim için 7306 Adet Etiketleme Tabancası Seti, 5000 Barbs Bağlantı Elemanları ve 1800 Giyim Boyutu Çıkartmaları ve 500 Giyim Etiketi ve İnce Etiketleme Uygulamaları için 5 Çelik İğneli Standart Etiketleme Tabancası (A)

Giyim için 7306 Adet Etiketleme Tabancası Seti, 5000 Barbs Bağlantı Elemanları ve 1800 Giyim Boyutu Çıkartmaları ve 500 Giyim Etiketi

değerlendirme:

₺ 267.60
Mal
Mağazada

【Package Includes】You alacaksınız 1 adet giysi etiketleme aplikatör ve 5 adet çelik iğneler, 500 adet giyim etiketleri, 5000 adet barbs bağlantı elemanları ve 1800 adet Giyim Boyutu Çıkartmalar.İyi kombinasyon ve yeterli miktar ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 【Rahat Tutuş】 Giysi Etiketleme Aplikatörünün kolu, rahat bir tutuş sağlamak için makul bir şekilde tasarlanmıştır.Rahat bir tutuş sağlar.Tetiği çekmek çok fazla kuvvet gerektirmez ve tutamak el basıncını en aza indirebilir ve operatör yorgunluğunu azaltabilir. 【Kullanımı Kolay】 Giysi etiketi aplikatörünün kullanımı çok kolaydır, aksesuarları yüklemek veya iğneleri değiştirmek için çok fazla güç gerektirmez; hızlı bir şekilde tetiklenir, böylece etiket çoğu insan için uygun olan tek bir dokunuşla uygulanabilir. 【Yaygın Olarak Kullanılan】 Etiketleme Tabancası, giysi, tekstil, oyuncak, bagaj, halı vb.Üzerindeki sayıları, stilleri ve boyutları işaretlemek için mükemmel bir araçtır. sadece işaretleme için değil, aynı zamanda not defterlerini süslemek için. 【Önemli Not】 Fiyat Etiketi Tabancası, her türlü standart işaretleme ve işaretleme aksesuarına uygulanabilir.Herhangi bir boyut veya markanın standart aksesuarlarıyla kullanın, ancak örme veya hassas kumaşlar için uygun değildir.Stil : A.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi