.

.

Havuz Yaprağı Vakumu, Fırçalı 15 Büyük Havuz Yaprağı Emici, Yeniden Kullanılabilir 16” X 23” Yaprak Torbası, Yer Altı ve Yer Üstü Yüzme Havuzları için Dayanıklı Yaprak Torbası (Mavi)içerir.

Havuz Yaprağı Vakumu, Fırçalı 15 Büyük Havuz Yaprağı Emici, Yeniden Kullanılabilir 16” X 23” Yaprak Torbası, Yer Altı ve Yer Üstü

değerlendirme:

₺ 113.97
Mal
Mağazada

【SÜPER EMME】 - 8 yüksek basınçlı su jeti ile 15 " yaprak ana havuz vakumu, temizliği daha hızlı ve daha rahat hale getirir. 【VERİMLİ çalışma】 - Kolay hareket için havuz yaprağı tutucunun altındaki 3 evrensel tekerlek ve 3 değiştirilebilir fırça seti. 【DAYANIKLI ÇANTA】 - Havuz yaprağı gulper 23" x 16 " büyük torbaya sahiptir, yapraklar için yeterli depolama alanı sağlar, ince örgü daha küçük kalıntıları yakalayabilir (Kum ememez). 【GÜÇLÜ EMİŞ】 - Su borusunu bağlayan havuz yaprağı temizleyicisi güçlü bir emiş kuvveti oluşturacak ve yaprakların vakum torbasına girmesine yardımcı olacaktır. 【KALİTELİ HİZMET】 - Havuz yaprağı yiyicimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi