.

.

Yansıtıcı Bant DOT-C2 Onaylı Kırmızı&Beyaz Güvenlik Reflektör Bant Yüksek Görünürlük | Hava Direnci | Güçlü Yapıştırıcı Yansıtacak Uyarı Sticker için Römork, Araba, Kamyon, Ev Güvenlik +Ücretsiz Kazıyıcı(2”x148FT)

Yansıtıcı Bant DOT-C2 Onaylı Kırmızı&Beyaz Güvenlik Reflektör Bant Yüksek Görünürlük | Hava Direnci | Güçlü Yapıştırıcı Yansıtacak

değerlendirme:

₺ 38.97
Mal
Mağazada

【%100 DOT-C2 ONAYLI YANSITICI BANT】 Yansıtıcı bandı kesinlikle DOT-C2 standardına göre üretin,yollarda farkındalığı artırmak ve gereksiz kazaları azaltmak için diğer sürücülere daha belirgin görülebilir. Ayrıca ev güvenliği için harika çalışıyor ve size ekstra güvenlik sağlıyor. 【%100 YANSITICI VE YÜKSEK GÖRÜNÜRLÜK】 Yansıtıcı bantımız, yüksek oranda vinil yansıtıcı bir yüzey oluşturmak için mikro cam boncuk teknolojisi ve mikroprizma teknolojisinin kombinasyonunu kullanır. 2in genişlik x 148ft uzunluk,tekrarlanan yüksek görünürlük 6”kırmızı ve 6”BEYAZ renklerle birlikte gelir, karanlıkta aracın görünürlüğünü en üst düzeye çıkarır. 【%100 YIRTILMA ve HAVA koşullarına DAYANIKLILIK】 Yansıtıcı çıkartma bandımız,uzun süreli dış mekan kullanımı için tasarlanmış, solmadan şiddetli güneşe ve şiddetli yağmura dayanacak şekilde tasarlanmış ek bir PMMA Yüzey Filmi tabakası ile birlikte.Süper parlak her durumda ışığı yansıtır, sizi güvende tutar. 【%100 UZUN ÖMÜRLÜ MUKAVEMETLİ YAPIŞTIRICI】 Yapışkanlığın ekstra gücü ENDÜSTRİYEL sınıf yapışkan yansıtıcı bant, son derece yapışkan ve su geçirmez, birçok yüzeye yapışabilir.En uzun dayanıklılık ve yaşam döngüsü available.As yapışkan bant üretiminde on yıllık tecrübeye sahip bir üretici, her bandın yapıştırıcısına büyük önem veriyoruz. 【%100 GENİŞ uygulama için harika çalışıyor】 Yansıtıcı güvenlik uyarı bantlarımız nakliye, inşaat mühendisliği veya kamyonlar, römorklar, bebek arabaları,traktör, yol işaretleme,vinç, sahne,barikat, garaj, koridor, posta kutuları vb.Gibi güvenlik yansıtıcı bant gerektiren herhangi bir uygulamada yaygın olarak kullanılmaktadır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi