.

.

Bambu Kapaklı AOTOZE Parçalanmış Bellek Köpük Yastık , Derin Uyku için Yan ve Arka Traversler için Ayarlanabilir Loft Yatak Yastıkları, CertiPUR-ABD Sertifikalı Standart Boyut (25x17 inç 1 Paket)

Bambu Kapaklı AOTOZE Parçalanmış Bellek Köpük Yastık , Derin Uyku için Yan ve Arka Traversler için Ayarlanabilir Loft Yatak Yastıkları,

değerlendirme:

₺ 77.97
Mal
Mağazada

1 Yüksek kalite diğer yastıklardan farklı.Hurdaya çıkarılan bellek köpüğünü değil, yeni üretilen bellek köpüğünü kullanıyoruz. 2 Topaklanma yok-Basit bellek köpüğü topaklanacak.Süngerin topaklanmasını önlemek için kadife ekledik.Yastıkları uzun süre yumuşak tutun ve derin uyku getirin. 3 Yüksekliği ayarlanabilir-Yastık fermuarlı bir iç bez kapağı ile tasarlanmıştır, süngeri kolayca çıkarabilir ve yastığı istenen yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. 4 Paket-Bu vakumla paketlenmiş standart yastıklar 25 x 17 inç boyutlarındadır, Kabarıklığı geri kazanmak en az 24 saat sürer. 5 Güvenle satın alın-100 gece içinde aşık olmazsanız (yapacağınızdan emin olsak da), tam bir geri ödeme için yastığı iade etmek için doğrudan bizimle iletişime geçin, soru sorulmaz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi