.

.

MEGGSI 1-Pack Mini Dijital Higrometre Termometre Ölçer Probe ile, kapalı Açık Sıcaklık Nem Ölçer Sera İnkübatör Sürüngen Teraryum için Neme, 1.5 m Kablo, Fahrenheit ( ℃ ) / Santigrat ( ℃ )

MEGGSI 1-Pack Mini Dijital Higrometre Termometre Ölçer Probe ile, kapalı Açık Sıcaklık Nem Ölçer Sera İnkübatör Sürüngen Teraryum

değerlendirme:

₺ 95.10
Mal
Mağazada

[Kablo ve prob ile] Harici tel probu özel olarak tasarlanmış Dijital Termometre/Higrometre, özel ortam sıcaklığınızı ve neminizi doğru bir şekilde izlemenizi sağlar. (Tel uzunluğu : 1.5 m). [Yüksek doğruluk] Güncellenmiş ve doğru okumalar sağlamak için her 10 saniyede bir ölçüm yapan hızlı yanıt.Sıcaklık Fahrenheit (°F) veya Santigrat (°C) dönüşüm, (℃/conversion dönüşüm düğmesine basarak). [Sıcaklık] Sıcaklık ölçüm aralığı : -58℉-158℉(-50℃~70℃); Sıcaklık ölçüm doğruluğu : ±2℉(±1℃). [Nem] Nem ölçüm aralığı : 10 %-99%RH; Nem ölçüm doğruluğu : ±5%RH. [Uygulama] Sürüngen bitki teraryumu, neme, inkübatör, puro gitar kılıfları, sera veya diğer evcil hayvan uygulamaları için mükemmel olan sıcaklık ve nemi doğru bir şekilde okumak için tasarlanmıştır.Yerden tasarruf etmek ve taşımak için yeterince mini, Dayanıklı ve Taşınabilir.Daha fazla ayrıntı : Dijital Termometre ve Higrometre (problu) sadece evcil hayvanınızın yaşam alanlarının ideal bir sıcaklıkta kalmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda nem seviyelerini belirlemenize de yardımcı olur.-50°ila 70 °(-58℉-158℉) (sıcaklık Ölçüm hassasiyeti : (°F) +/-1°) Fahrenheit veya Celsius (°C) dönüşüm Boyutu sıcaklık Ölçüm aralığı (nem Ölçüm hassasiyeti : +/-5%) ABS Ekran : her Zaman ışık LCD ekran Tel uzunluğu : nem Ölçüm aralığı 1.5 m : 10 %-99% RH türü : (prob ile) Dijital Termometre/Higrometre İşlevi : Ekran sıcaklık ve nem Malzeme : İçinde / 44mm x 44mm x 15 mm, 1.5 x 1.7 x 1.7 (Çap : 44mm/1.7) Düğme pil LR44 dahildir.Renk : Siyah Paket içeriği : 1 x Dijital Higrometre/Termometre (problu) NOT : prob sensörü suya dayanıklı değildir, akvaryumda kullanılamaz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi