.

.

Ölçüm ile Yapışmaz Pişirme Mat için ekstra Kalın Silikon Pasta Mat Büyük ,Yoğurma mat, Fondan /Sayaç Ped, Hamur Haddeleme Mat, Silikon Çerez Levha, Pasta Kabuk Fırında Mat (16 × 24, Kırmızı)

Ölçüm ile Yapışmaz Pişirme Mat için ekstra Kalın Silikon Pasta Mat Büyük ,Yoğurma mat, Fondan /Sayaç Ped, Hamur Haddeleme Mat, Silikon

değerlendirme:

₺ 38.85
Mal
Mağazada

100 GIDA SINIFI SİLİKON : Gıda sınıfı silikon sunmak için profesyoneliz!Bu mat takviyeli fiberglas ve gıda sınıfı silikondan yapılmıştır.Süper Mutfak paspasları yiyeceklerinizi güvenli bir şekilde koruyabilir.YAPIŞMAZ pişirme mat.No daha fazla ovalama!Yanmış şeker ve yağ bile üzerine düşer.Temizlemek için paspası ılık sabunlu suyla durulayın ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.ÇİFT kalınlık, dayanıklı ve DAYANIKLIDIR : 0,7 MM kalınlığındadır ve çoğu pasta paspasından neredeyse iki kat daha kalındır, bu sadece 0,4 mm'dir. 0,4 MM mat çok ince ve yumuşaktır .Süper Mutfak matı çok daha kalın ve dayanıklıdır ,bu nedenle hamuru yuvarlarken buruşması ve hareket etmesi çok zordur.SÜPER ÇOK YÖNLÜLÜK MAT : 1 / kaymaz pasta mat .16" × 24 " ve 0.7 MM kalınlık .2 / Masa matı .0.7 MM kalınlık ve temizlenmesi kolaydır.3 / Pişirme matı .-30°F ila 470°F arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır)! 4 / Pizza matı 5 / Silikon Pasta matı! 6 / Tezgah mat!.Hediye olarak süper mutfak Matı : Bu yüksek kaliteli mat dayanıklı ve sağlıklıdır .HEDİYE olarak bir saç elastik var.Güvenli, Dayanıklı ve Yüksek Kalite.Gıda sınıfı silikon sunmak için profesyoneliz products.It fiberglas örgü ve en kaliteli gıda sınıfı silikondan yapılmıştır.Çift kalınlıktaki tasarım daha dayanıklıdır ve çok düz durur ve tezgahı iyi kavrar.Folksy Süper Mutfak paspası, şefler tarafından kullanılan zamanın testine dayandı. En yüksek Gıda Sınıfı Silikon. Çift Kalınlık Tasarımı (0.7 MM) Çerez kesicilerin paspasa zarar vereceğinden endişelenmenize gerek yok. Yapışmaz ve kolay temizlenebilir, Bulaşık makinesinde yıkanabilir Paspaslarımız yapışkan ile çalışmak için mükemmeldir materials.It hamur, pasta, pizza kabuğu,marka,ev yapımı bisküvi ve kurabiye hamurunu yuvarlamak çok kolaydır. Kaymaz ve Düz Durur Mükemmel bir şekilde düz durur ve kenarlarda kıvrılmaz.Paspaslar 16x24 inç ve 0.7 mm'dir thickness.It her zaman sabit tutun table.No yuvarlanırken paspasın hareket edeceğinden endişelenmeniz gerekir.Mat,pasta matı,tezgah matı,pizza matı, yerleştirme matı vb.Olmak için mükemmeldir. Saklamak kolay Bununla bir saç bağı var mat.It bu matı kolayca saklamanıza yardımcı olur.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi