.

.

12 Adet Bagaj Etiketleri, Su Geçirmez Adı KIMLIK Etiketleri, 3. 4x1. 9 İnç, Renkli Uçak Bavul Çanta Kılıf Etiketleri, Plastik Bagaj Kimlik Kodu ile Tel Urgan, Kadın Erkek Çocuk Kız için, (Karışık Renkler )

12 Adet Bagaj Etiketleri, Su Geçirmez Adı KIMLIK Etiketleri, 3. 4x1. 9 İnç, Renkli Uçak Bavul Çanta Kılıf Etiketleri, Plastik Bagaj

değerlendirme:

₺ 20.97
Mal
Mağazada

【Çeşitli Renkler】 Sipariş 12 renkte bagaj etiketleri içerir, çeşitli renkler bagajınızı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir. 【Hafif Ve Dayanıklı】 Bu bagaj etiketleri, bükülmelere, kopmalara ve yırtılmalara karşı korumak için kaliteli plastik malzemeden yapılmıştır,küçük boyutlu ve hafif,taşıması kolay, paslanmaz çelik halkalar, bagajınızı ve etiketlerinizi takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır.yakından. 【Bilgi Kartı】 Her öğenin 2 adet bilgi kartı vardır, lütfen yedek olarak başka bir kart sağlıyoruz ve bilgi kartında şeffaf bir PVC var, bu nedenle bagaj etiketlerimizin yağmurlarda belirli bir su geçirmezlik etkisi var(su altında değil). 【Bagaj İçin Uygun Boyut】Etiket boyutu : L3.4 x W1.9 inç,isim kartı boyutu : L 2.7 x W1.8 inç,kayış uzunluğu : 6.7 inç. 【Yaygın Kullanım】 Bagaj çantası kılıfı etiketleri, ailenizle veya iş için seyahat ederken çantalarınızı kolayca bulmanızı sağlar.Bagaj, bavul, laptop çantası, okul çantası, sırt çantası, golf çantası, spor çantası veya çocuk arabaları vb.Taşımak için mükemmeldir.Çelik tel halatlı çok renkli plastik bagaj etiketi, bagajın hızlı bir şekilde tanımlanması için çok uygundur.Renk : 12 Karışık Renkler.Etiketler boyutu : L3. 4 x W1.9 inç,isim kartı boyutu : L 2.7 x W1.8 inç,kayış uzunluğu : 6.7 inç.Her öğenin 2 adet bilgi kartı vardır, lütfen yedek olarak başka bir kart sağlıyoruz ve bilgi kartında şeffaf bir PVC var, bu nedenle bagaj etiketlerimizin yağmurlarda(su altında değil) belirli bir su geçirmezlik etkisi var.bagaj etiketleri, bükülmelere, kopmalara ve yırtılmalara karşı korumak için kaliteli plastik malzemeden yapılmıştır,küçük boyutlu ve hafif,taşıması kolay, paslanmaz çelik halkalar, bagajınızı ve etiketlerinizi takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır.Lütfen Dikkat : Eğer herhangi bir ürün ile ilgili sorunlar yaşarsanız, Lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin, bunu çözmek size yardımcı olmaktan mutlu olacağız.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi