.

.

Ira Pollitt 50 Adet Şeffaf Plastik Bagaj Tanımlama Etiketleri Kimlik Tanımlayıcı Etiketleri ve 50 Adet Plastik Bagaj Döngüleri İş Seyahat Malzemeleri için Seyahat Kayışları (11,5 x 6,5 cm)

Ira Pollitt 50 Adet Şeffaf Plastik Bagaj Tanımlama Etiketleri Kimlik Tanımlayıcı Etiketleri ve 50 Adet Plastik Bagaj Döngüleri İş

değerlendirme:

₺ 50.97
Mal
Mağazada

Dayanıklı malzeme : kart sahipleri ve seyahat kayışları PVC malzemeden yapılmış, su geçirmez ve dayanıklı, şeffaf ve güzel, hafif, taşıması kolay.Boyutu : dikey kart sahipleri yaklaşık. 11.5x6. 5 cm/ 4. 5x2. 6 inç, yaklaşık için uygun. 5. 8x9 cm kartları.Pvc kayışların uzunluğu 15 cm / 5.9 inçtir.Nasıl kullanılır : kart kapağı kendinden contalı ve toz geçirmez olabilir, sertifikayı kart kapağına koyun, koruyucu bir rol oynayabilir.Kolay tanımlama için valizi şeffaf ip ile bağlayın.Yaygın olarak kullanılan : bu kart sahipleri, şirket toplantıları, okul sporları, fuarlar ve konserler gibi büyük etkinlikler için belgeleri, kredi kartlarını ve ziyaret kartlarını tutabilir.Ambalaj içeriği : 50 adet kimlik tanımlayıcı etiketi ve 50 adet şeffaf seyahat kayışı, uzun süre dayanacak ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşacak kadar.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi