.

.

UBOTİE 84 Tuşları Renkli Kablosuz Bilgisayar Klavye ve Fare Combo, Mini Kompakt Retro Daktilo Tasarım Laptop Klavyeler ile 2.4 GHz USB Nano (Mavi)

UBOTİE 84 Tuşları Renkli Kablosuz Bilgisayar Klavye ve Fare Combo, Mini Kompakt Retro Daktilo Tasarım Laptop Klavyeler ile 2.4 GHz

değerlendirme:

₺ 80.97
Mal
Mağazada

???? 【RETRO YUVARLAK KLAVYE tuşları】 Büyükbabanızın daktilosunu saklıyor musunuz?Bu sevimli taşınabilir renkli klavyeden bazı anılar bulacaksınız. ???? 【ESTETİK RENK tasarımı ve ASLA SOLMAZ】Her renk, ofiste veya okulda ayırt edici olmanıza yardımcı olmak için deneyimli tasarımcımız tarafından seçilir ve tasarlanır.Ve bu 2021 yeni varış sürümünden itibaren rengin artık solması konusunda endişelenmeyeceksiniz. ???? 【WİNDOWS ve MAC OS ve İOS ve ANDROİD ile UYUMLU】Dizüstü bilgisayarınızda veya tablet pc'nizde bu taşınabilir klavye ile mesaj yazmanın veya belge düzenlemenin çok uygun olduğunu göreceksiniz ve lütfen cihazınızın bir usb bağlantı noktasına veya usb aktarımına sahip olduğundan emin olun. ???? 【2.4 GHZ KABLOSUZ ve BASİT KURULUM ve OTOMATİK GÜÇ TASARRUFU】Usb alıcısını takın, ardından bu tuş takımını kullanabilirsiniz, Windows 7, Windows 8 , Windows 10 ve Mac'i destekler. ???? 【HERHANGİ bir DEĞİŞTİRME ve GERİ ÖDEME 12 saat içinde CEVAPLANDIRILACAKTIR】Herhangi bir sorun için lütfen zamanında bize bildirin ve size bir saat içinde referans için bir çözüm vereceğiz.UBOTİE marka yeni tasarım bilgisayar klavyeleri fare seti series.It iki yönlü iletim, güçlü anti-parazit, uzun iletim mesafesi ve düşük güç tüketimi avantajlarına sahip 2.4 GHz radyo frekansı kablosuz bağlantı teknolojisini kullanır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi