.

.

Qımh Katlanabilir Kevgir Seti 3 Yuvarlak Silikon Mutfak Süzgeci Seti-2 adet 4 Litre ve 1 adet 2 Litre - Makarna, Sebze ve meyveleri Boşaltmak için mükemmel (yeşil, mavi, mor)

Qımh Katlanabilir Kevgir Seti 3 Yuvarlak Silikon Mutfak Süzgeci Seti-2 adet 4 Litre ve 1 adet 2 Litre - Makarna, Sebze ve meyveleri

değerlendirme:

₺ 50.97
Mal
Mağazada

★ Katlanabilir ve Yerden Tasarruf Sağlayan Tasarım-Ergonomik, yerden tasarruf sağlayan tasarım.Süzgeçler katlanabilir, bu nedenle mutfak dolaplarınızda fazla yer kaplamazlar. ★ Kullanımı Kolay-Bu yuvarlak kevgir, salata yapraklarınızı, meyvelerinizi ve taze sebzelerinizi durulamak için spagetti, makarna, patates, brokoli, yeşil fasulye, havuç, ıspanak ve diğer sebzeler gibi yiyeceklerin çoğunu boşaltmak için kullanılır. ★ Güvenli-Çevre dostu Kauçuk ve plastik malzemeler kullanarak, koku yok. Bir lavabo veya kullanılan ve sayaç veya masa üzerinde duran yapabilirsiniz, oo çok Kullanın. ★ İyi Hizmet-Katlanabilir kevgirlerden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacağımıza söz veriyoruz.Mutfak Qımh Katlanabilir Kevgir beklentilerinizi aşacaktır.Mükemmel Süzgeci oluşturmak için kalite ve konfor burada buluşuyor.Taze meyvelerden yeşil sebzelere kadar her türlü ihtiyaç için uygundur.Kulplar, 302°F'ye kadar ısıya dayanıklı hale getiren son derece dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.Kolay temizlik için bulaşık makinesinde yıkanabilir.BPA içermez, böylece herhangi bir endişe duymadan kullanabilirsiniz.Üç süzgeçler bu pakete dahil 2 adet 4 Quart ve 1 adet 2 Quart.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi