.

.

MATXJXIVW 3 Paketi Geri Çekilebilir Golf Kulübü Fırça, 3 in 1 Cep Golf Kulübü Oluk Temizleme Fırçası ile Pirinç Tel ve Naylon için Golf Kulübü Aksesuarları (Siyah)

MATXJXIVW 3 Paketi Geri Çekilebilir Golf Kulübü Fırça, 3 in 1 Cep Golf Kulübü Oluk Temizleme Fırçası ile Pirinç Tel ve Naylon için

değerlendirme:

₺ 26.97
Mal
Mağazada

✔ Geniş Uygulamalar-Golf sopalarınızı ve ekipmanlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde temizlemek ve bakım yapmak için bu aracı kullanarak sopalarınızın ömrünü uzatmak için mükemmeldir. Design 3'ü 1 arada Tasarım-Golf kulübü temizleme fırçası etkili ve kullanımı kolaydır.Ütüleri ve macunları temizlemek için pirinç kıllar ve Naylon fırça, oluklarda temizlik için başak. ✔ Cep Boyutu - Bu golf sopası fırçası benzersiz bir geri çekme tasarımına sahiptir.Kıllar ve sivri uçlar temizleyiciye geri çekilir, cebinizde taşıyabilir ve saklayabilirsiniz. ✔ Dostu Malzeme - Bu çok golf kulübü temizleme aracı çevre ABS yapılır, pirinç kıl ve naylon, dayanıklı ve hafif. ♦ Kalite Garantisi-Nakliye sırasında hasar görürse, değiştirmenizi iade etmek için lütfen hemen bizimle iletişime geçin. 3 Adet Geri Çekilebilir Golf Kulübü Temizleme Fırçası, 3'ü 1 Arada Taşınabilir Cep Boyutunda Golf Kulübü Temizleyici, Golf Kulübü Oluk Temizliği için Tel Kıllı ve Naylon (Siyah) Golfçüler için olukları kirden korumak için vazgeçilmez bir öğedir.Özellikler : Malzeme : ABS, pirinç kıl ve naylon.Renk : Siyahboyutu : Yaklaşık.5. 5x3.2x1. 3 cm Ağırlık : 100g Miktar : 3 Pcs Package Dahil : 3 Adet Golf Kulübü Temizleme Fırçaları.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi