.

.

3 M çift taraflı bant montaj bandı ağır, 3 M VHB su geçirmez köpük bant için LED şerit ışıklar, araba dekor, ev dekor, açık dekor ve ofis dekor. (33FT x 0.4 İNÇ)

3 M çift taraflı bant montaj bandı ağır, 3 M VHB su geçirmez köpük bant için LED şerit ışıklar, araba dekor, ev dekor, açık dekor

değerlendirme:

₺ 146.97
Mal
Mağazada

♦ Ağır Hizmet Tipi 3 M Bant Mukavemeti : inç başına 90 pound (boyuna). Büyük ve ağır aletler, sera muşamba, öğretim materyalleri, posterler ve resim çerçeveleri monte etmek için idealdir. ♦ Çok Amaçlı 3 M VHB Bant-size bir bant tutturucunun basitliğini ve kolaylığını verir ve birçok iç ve dış mekan yapıştırma uygulaması için mükemmeldir. 3 M çift taraflı bant, çoğu durumda, sıvı yapıştırıcıları, perçinleri, nokta kaynaklarını ve diğer kalıcı bağlantı elemanlarını değiştirin. Double Su geçirmez 3 M Çift Taraflı Bant-Viskoelastik özelliklere sahip dayanıklı bir akrilik yapıştırıcıdan oluşur, yapışkan bandı açık havada veya banyoda kurulum da dahil olmak üzere çoğu yüzey için iyi hale getirir. Mounting 3 M Montaj Bandı-Otomobiller için LED şerit montajı, pervaz, kapı kenarı, gövde pervazı, paslanmaz çelik, ABS ve PVC rocker panelleri, tekerlek dudağı, isim plakası ve dekorasyon çubuğunda kullanım için mükemmeldir. ♦ 100% Yüksek Kaliteli 3 M VHB Bant.3 M VHB Montaj Bantlarından Kanıtlanmış Güvenilirlik.Bu köpük bandın kurulumu kolaydır, sadece bandı çıkarın ve nesnenin yüzeyine yapıştırın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi