.

.

(2 Paket) 14 İnç Anti Mavi ışık Dizüstü Ekran Koruyucu, Parlama Önleyici Filtre Göz Koruması Mavi ışık Engelleme Ekran Koruyucu(14 İnç 16:9 En Boy Oranı Dizüstü Bilgisayar)

(2 Paket) 14 İnç Anti Mavi ışık Dizüstü Ekran Koruyucu, Parlama Önleyici Filtre Göz Koruması Mavi ışık Engelleme Ekran Koruyucu(14

değerlendirme:

₺ 47.97
Mal
Mağazada

【Compatible】Bu ekran koruyucu için uygundur bir 14 inç laptop ile bir boy oranı 16 : 9, uzunluk x genişlik : 12.2 inç (31 cm) x 6.9 inç (17.5 cm) (not! 14 inç diyagonal uzunluktur ve çerçevesiz görüntülenebilir alanı ifade eder). 【Anti-mavi ışık】 8 kat koruyucu film tasarımı, sadece anti-mavi ışık özelliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda anti-statik radyasyon, mavi ışığı engeller, göz yorgunluğunu etkili bir şekilde giderir. 【Su geçirmez ve yağ geçirmez】 %99 Yüksek çözünürlüklü şeffaf ekran kaplaması, suyun çıkarıldığında kalıntı bırakmasını önleyebilir, Yapışmayan nokta, kabarcık veya bölüm varsa, soyun ve lekeyi temizleyin, yeniden konumlandırın ve sonra otomatik olarak ekrana tekrar yapışacaktır. 【Dahil】Mavi ışıklı ekran koruyucu X2, Hediye Temizleme Bezi x1.Ofis çalışanları, öğrenciler, oyuncular, miyop insanlar ve sık sık sosyal medya kullanan kişiler için uygundur.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi