.

.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf ıçin PUROOM Lüks Deri Hibrid PC Kapak Dahili Manyetik Kickstand Her Şey Dahil Darbeye Vaka Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 2021 (Siyah)

Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf ıçin PUROOM Lüks Deri Hibrid PC Kapak Dahili Manyetik Kickstand Her Şey Dahil Darbeye Vaka Samsung Galaxy

değerlendirme:

₺ 83.97
Mal
Mağazada

【Uyumlu】 : Samsung Galaxy Z Fold 3 için özel olarak tasarlanmıştır.Sadece bir kılıf dahil,Temperli Cam dahil değildir. 【Malzeme】 : Yüksek kaliteli Plastik ve Deri malzemeden yapılmış, Mükemmel deri hissi, İnce ve Hafif tasarım özel olarak en iyi dokunma hissini sağlar. 【Hassas Mühendislik】 : Son derece duyarlı düğme kapakları ve hassas kesikler, telefonunuzun tüm bağlantı noktalarına, güç düğmesine, mikrofona ve kameraya erişmesini çok kolaylaştırır.hafif lüks yaşam tarzı için çok uygundur. 【Çift Koruma】 : Dahili Kickstand, bu şık telefon kılıfının sert Kickstand dikey, yatay ve ayarlanabilir görüş açılarına sahiptir.Akıllı telefonunuz hala rahatlıkla cebinizde veya çantanızda uygun hafif olmasını sağlar. 【Süper Tokluk】 : Süper tokluk, darbe kuvvetini etkili bir şekilde azaltır, gerçekten darbeye dayanıklı, çarpışma önleyici ve sıkıştırmaya karşı dayanıklıdır.onu sevmeye devam edebilirsin.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi