.

.

Güneş ışıkları açık, 210 LED 2500LM güneş sel güvenlik ışıkları ile hareket sensörü kablosuz 25FT IP65 su geçirmez 3 kafaları nokta sel duvar ışıkları için sundurma garaj Yard Entryways veranda (siyah, 2 adet)

Güneş ışıkları açık, 210 LED 2500LM güneş sel güvenlik ışıkları ile hareket sensörü kablosuz 25FT IP65 su geçirmez 3 kafaları nokta

değerlendirme:

₺ 128.97
Mal
Mağazada

Parlak güneş güvenlik, spot ışık, güneş ışığı bizim 210 adet led cips 4. parlak esnek LED kafası vardır, parlaklık, 6500 K gün ışığı kaynağı, yaygın bahçede kullanılan, duvar, garaj, bahçe, otopark, çıkış, giriş, garaj, veranda, kapı, çit vb dışında olabilir toplam 2500 lümen sağlar.Ayarlanabilir geniş aydınlatma alanı, güneş güvenlik ışığımız 3 yenilikçi ayarlanabilir LED kafasına sahiptir ve tasarım, her led kafasının 360° dönmesini kolaylaştırır, bu da ışığın geniş bir alanı kaplamasını ve farklı aydınlatma açıları ve alanları için ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlayabilir.2 modlu kablosuz hareket sensörü ışıkları, pır hareket algılama işlevine sahip dış güneş taşkın ışığımız 2 moda sahiptir, hareket sensörü modunda, hareket algılama ile %100 parlaklıkta ışık yanar; Loş ışık hareket sensörü modunda, düşük parlaklıktaki loş ışık 8 saat boyunca alacakaranlıkta başlayacak ve daha sonra hareket algılama ile tam parlaklıkta olacaktır.Güneş paneli ile IP65 su geçirmez, darbe direncine sahip ABS malzemeden yapılmış dış mekan güneş ışığımız, farklı hava koşullarını idare edebilir.Ve güneş paneli güneş ışığı olduğunda büyük pili(2400m Ah) daha hızlı şarj edecektir.Kurulumu kolay, 2 parlak led güneş noel güvenlik spot ışığımızın kurulumu kolaydır, kabloya gerek yoktur, duvara monte etmek için pakete dahil olan vidaları ve braketleri kullanabilirsiniz.210 LED Güneş Açık Hareket Sensörü Güvenlik Duvarı Işığınız aldıktan sonra parlak değilse, lütfen endişelenmeyin, sadece yeterli güce sahip değilsiniz, lütfen şarj etmek için güneş panelini güneşe maruz bırakın. 1. 210 adet yüksek kaliteli LED çip ile güneş sel ışık, tamamen 2500 LMs, size en iyi dış aydınlatma deneyimini sunar. 2. Kaliteli ABS malzemeden ve PC'den yapılmış güneş güvenlik ışığı, IP65 Su geçirmez, aşırı hava koşullarına dayanabilir. 3. Üç deforme kafa ile güneş spot ışığı, her biri 360° ' ye kadar katlanabilir, maksimum aydınlatma aralığı 1000sq ft'ye kadar çıkabilir. 1. Lütfen güneş panelinin doğrudan güneşe maruz kaldığından emin olun. 2. Güneş ışığının farklı hava koşullarından etkilendiğini lütfen unutmayın.

detaylı bilgi

Miktar:
2 paketleri

Müşteri seçimi