.

.

WİNBEE Wyoming Eyalet Bayrağı 3x5 Ft - Premium İşlemeli, Ağır Hizmet Tipi 300D Naylon, Dikili Şeritler ve Pirinç Grometler. En iyi Amerikan Wyoming Bayrağı Açık/Kapalı Ekran için harika.

WİNBEE Wyoming Eyalet Bayrağı 3x5 Ft - Premium İşlemeli, Ağır Hizmet Tipi 300D Naylon, Dikili Şeritler ve Pirinç Grometler. En iyi

değerlendirme:

₺ 80.97
Mal
Mağazada

✔ Premıum NAKIŞ-UZMAN İŞÇİLİK-En kaliteli işçilik, Wyoming Bayrağı, En İyi Premium nakış, Canlı Renkler, Ağır Hizmet Tipi 300 D Naylon yapar.Açık / Kapalı Ekran için Dört Sıra Çapraz Dikişli Sinek Kenarı. WATERPROOF SU GEÇİRMEZ KAPLAMA-Wyoming eyalet bayrağı özel olarak işlenmiştir.Su geçirmez kaplama, bayrağı her türlü hava koşulunda uçmak için mükemmel kılar.Bu bayrak hediyeler, ticari veya kişisel kullanım için mükemmeldir. ✔ ÜSTÜN KALİTELİ MALZEMELER ve İKİ PİRİNÇ GROMMETS-ABD Wyoming bayrağı açık 3x5 Ağır 300 D Oxford naylon, Polyester başlık ve asmak için iki katı güçlü pirinç grommets yapılmış.Ürün kalitesi güvenilir ve uzun ömürlü, makul kullanım, gelecek yıllar veya daha uzun sürecek. FLAG %100 ORİJİNAL BAYRAK - Wyoming Bayrağımız orijinaldir.Bu lüks ağır oxford naylon Wyoming bayrağının kalitesini takdir edeceksiniz!KAPALI veya açık çim için kullanabilirsiniz.Bu Amerikan Wyoming Eyalet bayrağını her hava koşulunda gururla uçurun. ✅ SİPARİŞ ŞİMDİ, GERİ VEYA PARA AŞK - en iyi değeri en yüksek kaliteli ürünler sunmak.Herhangi bir probrem, lütfen bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Renk : Wyoming Bayrağı (İşlemeli).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi