.

.

Yedek Paspas Ana Fırça Vakum Hepa Filtreleri Setleri Roborock Xiaomi T7S T7S Artı S7 Kullanımlık Aksesuarları-11 adet/takım (4 Bezleri+1 Ana Fırça + 4 Kenar Fırça+2 Filtre)

Yedek Paspas Ana Fırça Vakum Hepa Filtreleri Setleri Roborock Xiaomi T7S T7S Artı S7 Kullanımlık Aksesuarları-11 adet/takım (4 Bezleri+1

değerlendirme:

₺ 129.06
Mal
Mağazada

Uygulama Modeli : Roborock T7 S T7 S Plus / S7 ile uyumludur. (Lütfen satın almadan önce Elektrikli Süpürge modelinizi onaylayın). 4 Paspas : Bu ultrasonik paspas, zeminleri 3000 kez/dakikaya kadar temizler.Mikrofiberden (Polyester ve naylon) yapılmıştır.Süper güçlü su emme ve su kilitleme performansı, kurumuş lekeleri derinlemesine ve etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir. 1 Ana Fırça : Orijinal ana fırça ile aynı boyutta, yüksek kaliteli kauçuk ve Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 2 Filtre : Filtre, tozu verimli bir şekilde filtrelemek için E11 sınıfı filtre malzemesini benimser. 4 Yan Fırça : Anti-sarma yan fırça yapısı.Beş köşeli yan fırça, toz ve çöpün duvarlarını ve köşelerini toplayabilir.Stil : 4 Paspas+1 Ana Fırça+4 Kenar Fırça+2 Filtre.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi