.

.

7.4 V 2200MAH Isıtmalı Eldiven - Şarj Edilebilir Pil Elektrikli ısıtmalı Erkek Kadın Eldivenleri, Su Geçirmez ısınma Eldivenleri Kar Kış Açık Bisiklet, Motosiklet, Yürüyüş ve Kayak.

7.4 V 2200MAH Isıtmalı Eldiven - Şarj Edilebilir Pil Elektrikli ısıtmalı Erkek Kadın Eldivenleri, Su Geçirmez ısınma Eldivenleri Kar

değerlendirme:

₺ 299.97
Mal
Mağazada

Bir çift ısıtmalı eldiven.Bir ambalaj kutusu. 3 çeşit ısı ayarı, farklı ihtiyaçlara göre 3 farklı sıcaklık üretebilir, soğuk ellere veda edebilir.Soğuk kış konfor garanti edemez ihtiyaçlarına göre sıcaklığı ayarlamak için el kan dolaşımı (yüksek,orta ve düşük) 3 ısı ayarı kolay Canlandırmak olabilir.suya dayanıklı polyester ile elin arkası.4 V 2200m Ah şarj edilebilir polimer lityum ile yeni tasarlanmış bir ısıtma eldivenidir battery.Yüksek : 140-150 F-2-3 H. ????????????Geniş ısıtma Alanı : Isıtma alanı esas olarak avuç içi ve ellerin arkasındadır,ısındıktan sonra sıcaklık tüm ellere yayılabilir,kan dolaşımını teşvik edebilir. Düşük : 100-113 F 5-7 H.anti-kayma,hızlı-kurutma. Orta : 122-131 F-3-4 H. ????????????İyon Pil Isıtmalı eldiven infrared fiber ısıtma elemanları kullanmak için yükseltilmiş 7. ????????????Kışın Gelmiş Geçmiş en iyi Hediye Fikirleri : Bu 7.Pili oda sıcaklığında şarj etmek için birlikte verilen şarj kitini kullanın.MİEVNİO ısıtma teknolojisi UL / CE sertifikasını geçti, müşterilere tatmin edici hizmetler sunmak için yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz. Kapalı : Güç düğmesine dördüncü kez 3 saniye basın.????????????Prim Malzeme : Elektrikli Eldiven ile yumuşak Koyun Deri.It uzun çalışma saatlerine ve en iyi yalıtım etkisine sahiptir.Özel kaliteli malzeme, termal olarak verimli bir şekilde depolayabilir ve ısıtma elemanı,nefes alabilen konfor polar astarları ile neredeyse iki kat daha fazla sıcaklık sağlar.Sıradan eldivenlerin üst ve alt iki parçalı yöntemi olan MİEVNİO, parmak uçlarının da üç boyutlu yuvarlak konturlar olduğunu ve parmak uçlarının sıkılmadığını ve rahat giyilmediğini fark eden çok yönlü üç boyutlu kesme ve yapıştırma teknolojisini benimser.MİEVNİO eldivenleri polyester,pamuk, deriden yapılmıştırmalzeme, yeterli konfor ve sıcaklık sağlar.Şarj işlemi tamamlandığında yeşil ışık yanar. ????????????Pakette neler var : Bir çift ısıtmalı eldiven, iki ünite 7.4 V 2200mah polimer lityum pil,bir çift şarj cihazı,taşınabilir saklama torbaları ve kullanım kılavuzu, bir hediye kutusu .It herhangi bir kapalı ve açık hava etkinlikleri için çok uygundur.MİEVNİO elektrikli ısıtmalı eldivenler, 7.El yıkama tavsiye edilir.MİEVNİO, ilgili ürünleri kendi özellikleriyle ve sürekli olarak aktif olarak geliştirmektedir innovates.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi