.

.

Giysi Organizatör, Yıkanabilir Gardırop Giysi Organizatör, Kot Bölmesi Saklama Kutusu, Katlanabilir Dolap Çekmece Organizatör Giysi Çekmece Örgü Ayırma Kutusu (2 X kot ile 7 İzgaralar-Büyük, Gri)

Giysi Organizatör, Yıkanabilir Gardırop Giysi Organizatör, Kot Bölmesi Saklama Kutusu, Katlanabilir Dolap Çekmece Organizatör Giysi

değerlendirme:

₺ 53.97
Mal
Mağazada

【Giysi Organizatörü】İç çamaşırı, çorap, eşarp, tozluk, etek, tişört, kot pantolon veya diğer eşyaları saklamak için çok uygundur.Eşyalarınızı sıralamak ve düzenlemek ve yaşam alanınızı düzenli tutmak için birden fazla bölme vardır. 【Jeans Organizer】 Mesh havalandırma tasarımı hijyenik ve temizdir, giysilerin kokusunu etkili bir şekilde azaltır ve giysileri taze tutar.Kalınlaşmış oxford kumaş kenar, güçlü ve deforme değil, bir çamaşır makinesinde yıkanabilir. 【???????????????????????????? ????????????????????????????????】 İnce işçilik, yumuşak dikişler ve daha fazlası ile örgü naylondan yapılmıştır .durability.It deforme olması kolay değildir ve kullanımdan sonra çökmez. 【???????????????????????? ???????????????? ???????????? ????????????????????】 Görünür ızgara saklama kutusu, gardırobun kullanım oranını büyük ölçüde artıran, zamandan ve yerden tasarruf sağlayan kıyafetleri almanız için uygundur space.It çok katmanlı olarak kullanılabilir ve gardırobunuzu ve çekmecelerinizi düzenli ve düzenli tutar. 【???????????????????????? ????????????????????????????????????????????????】 Saklama kutusu, tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve günlük giysi depolamasının çoğunu çözebilecek 2 tasarıma sahiptir problems.It kullanılmadığı zaman yerden tasarruf etmek için katlanabilir.Boyut : 7 Izgaralı 2 X kot pantolon-Büyük / Renk : Gri.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi