.

.

KiScooter Golf İtme arabası, Hafif Katlanabilir 3 Tekerlekli Golf arabası, Çetele Çantası Ayak Frenli Golf arabaları, Bardak ve Cep Telefonu Tutacağı Golf Çantası arabası.

KiScooter Golf İtme arabası, Hafif Katlanabilir 3 Tekerlekli Golf arabası, Çetele Çantası Ayak Frenli Golf arabaları, Bardak ve Cep

değerlendirme:

₺ 299.10
Mal
Mağazada

Çok fonksiyonlu Golf Arabaları : Golf oynadıktan sonra susuzluğunuzu gidermek için bir şişe içeceğe sahip olmak için, araba bir içecek tutucusu ile tasarlanmıştır.Altın itme arabası ayrıca farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Cep Telefonu Selfie Standı, Saklama çantası, tişört tutucu ve paketlenmiş bant içerir.Golf itme arabasını itmek veya çekmek kolaydır : Kolay taşıma için, golf arabası herhangi bir arazide düzgün sürüş için 3 tekerlek ile donatılmıştır, taşıma sırasında hem sağa hem de sola yön değiştirebilir, rahat ve emek tasarrufu sağlayan tasarım.Ayarlanabilir tutamak pozisyonları : Ayarlanabilir tutamak, gençler veya yetişkinler gibi farklı grupların farklı konum gereksinimlerini karşılayabilir, tutamak açısı da en rahat konuma değiştirilebilir.Katlamak ve saklamak için uygun : Golf arabasının tekerlekleri ve gidonları, kullanmadığınızda küçük hacimlere kolayca katlanabilir, bu da depolama odanızı korur ve düzenli hale getirir.Güçlü ve hafif : Yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış golf arabası, golf çantaları için ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayabilecek 60 lbs'ye kadar güçlü bir alüminyum çerçeveye ve yük taşıma kapasitesine sahiptir. 3 x tekerlekler. 1 x golf arabası çerçevesi. 1 x cep telefonu tutucu. 1 x ön tekerlek ayar aracı. 1 x kullanım kılavuzu.Ki Scooter Golf İtme Arabası, Golf çantası için Katlanabilir Golf Arabası, Golf Kulüpleri için 3 Tekerlekli Golf Çekme Arabası, Puan Kartı Tutuculu Golf Çantası Arabaları Cep Telefonu Tutacağı Saklama Çantası Buz Paketleri Bardak Tutucu.Golf itme arabası, comapct katlama boyutu ve hafifliği ile süper sağlam ve hafif bir alüminyum çerçeve ile birlikte gelir ve depolama veya taşıma için yerden tasarruf sağlar.ana özelliği : .Katlanabilir tasarım.Yüksekliği ayarlanabilir kolu.Şık puan kartı tutucu ve saklama çantası.Bakım gerektirmeyen tekerlekler.Hızlı ayak fren sistemi.Elastik bantlar için üst ve alt braketler.Paket içerir : . 3 x tekerlekler1 x golf arabası çerçevesi1 x cep telefonu tutucusu1 x ön tekerlek ayar aracı1 x kullanım kılavuzu.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi