.

.

4MP Açık Güvenlik WiFi Kamera, FOSCAM 4X Optik Zoom PT Gözetleme Dome Kamera, 2.4 G/5G Çift Bantlı WiFi Bağlantısını Destekler, 66ft Gece Görüşü, IK10, microSD Kayıt (128GB), Beyaz(VZ4)

4MP Açık Güvenlik WiFi Kamera, FOSCAM 4X Optik Zoom PT Gözetleme Dome Kamera, 2.4 G/5G Çift Bantlı WiFi Bağlantısını Destekler, 66ft

değerlendirme:

₺ 320.97
Mal
Mağazada

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . 4 X Optik Zoom IP Kamera : 350° yatay ve 85° dikey dönüş, ölü bölgeyi izlemeden 360 ° görünümü kapsar. 4 X optik zoom, her mükemmel yakın çekim detayını deneyimlemenizi sağlar.Kameranın Zoom ve Odak Foscam Uygulaması ile ayarlanabilir.Google Asistan ve Alexa ile çalışan bu Wi Fi güvenlik kamerası, basit sesle etkinleştirilen komutları kullanarak akıllı cihazınıza gerçek zamanlı olarak canlı yayın yapabilir. 2 K Görüntü ve AI İnsan Algılama : Bu 2 K Dörtlü HD dış mekan kamerası, araba yolu, koridorlar vb.İçin harika olan daha net ve daha net görüntüler ve videolar çeker. 66 feet'e kadar gece görüş mesafesi sağlar.Telefon uygulamasına gerçek zamanlı push bildirimi veya telefonla e-posta gönderin veya insan algılandığında görüntü yakalamalarını/videolarını FTP sunucusuna yükleyin ve algılama hassasiyeti ayarlanabilir. 2.4 GHz ve 5 GHz Wi Fi Bağlantısı : Hem 2.4 Ghz hem de 5 GHz Çift Bantlı Kablosuz ağ ile çalışır, maksimum esneklik ve performans sağlar. Daha az parazitli 5 GHz kanal, ağı paket kaybına ve gecikmelere karşı çok hassas olan video akışı gibi uygulamalar için daha uygun hale getirir.Daha yumuşak 2 K Quad HD akışı yaşayabilirsiniz.IK10 vandal geçirmez ve IP66 Hava Koşullarına Dayanıklı : IK10 vandal geçirmez kubbe kapağı yıkıcı etkilere dayanabilir.Dinlenme kamera sevgililer ve özelliklerinizi sonra bakarken saldırılardan kendini korumak için mümkün olduğunu bilerek güvence verdi. 1 Aylık geçerliliği olan ve son 7 gün içinde veri alanı sınırlaması olmayan 7 Günlük Ücretsiz Bulut depolama alanı.Tüm uyarı yakalamalarını ve video kliplerini bulutta canlı olarak görüntüleyebilir veya oynatabilir veya kaydedebilir.Bulut Depolama için daha fazla seçenek mevcuttur.Sadece destek FAT32 Mikro SD kart, kadar 128 G (dahil değildir). 4.0 Megapiksel Full HD. 4x optik zoom.H. 264 video Sıkıştırma.2.4 G/5 G Kablosuz Bağlantıyı Destekler.Pan ve tilt destekler. 128 G FAT32 Mikro SD Kart depolama (Harici).Gece Görüş Aralığı kadar 66ft (20 m).İki yönlü ses için harici 3,5 mm standart arabirim (dahili mikrofonlu, dahili hoparlörsüz).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi