.

.

Supa Karınca Çevre Dostu Yüksek Görünürlük Yangın Battaniyesi, (1500FF) Ev, Mutfak, Araba, Minibüs, RV, Ofis için CE Sertifikalı Acil Yangın Battaniyesi, Yeniden Kullanılabilir (39.3x39.3in) (2 Yangın Battaniyesi + 2 Kanca)

Supa Karınca Çevre Dostu Yüksek Görünürlük Yangın Battaniyesi, (1500FF) Ev, Mutfak, Araba, Minibüs, RV, Ofis için CE Sertifikalı Acil

değerlendirme:

₺ 43.05
Mal
Mağazada

♦ PİYASADAKİ EN YÜKSEK sıcaklık ORANI (1500 F), ÇOĞU yangın için KULLANIMA UYGUNDUR : Mutfak (Gres, yağ,..), ofis, araba, RV, kamp, ızgara, okul gibi küçük yangınlarla mücadele etmek için yangın söndürme battaniyesi ve .. veya vücudun ısıdan korunması için bir kapak olarak. ◆ HAZIRLANAN KAHRAMAN yangın BATTANİYESİ SEÇİMİ : Piyasadaki en yüksek alev geciktirici battaniye kalitesi : Artan yangın geciktirici revel ve sıcaklık toleransı için yüksek kaliteli 500 GSM kumaşla (ortalama 430 GSM'YE karşı) 0.5 mm kalınlığında (ortalama 0.3 mm'ye karşı). PEOPLE İNSANLAR için yeniden kullanılabilir yangın battaniyeleri ACİL DURUM : Piyasadaki tek Çevre Dostu Yangın battaniyesi ve karanlıkta ve/veya dumanda daha fazla görünürlük sağlamak için Floresan turuncu renkli. HERO KAHRAMAN YANGIN BATTANİYESİ : YANGIN ÖNLEME KOLAYLAŞTI : Sadece yangın battaniyesini aşağı çekin, battaniyeyi geniş açın ve yangını örtmek için battaniyeyi yavaşça atın.Battaniyenin ateşi boğmasına ve soğumasına izin verin. GUARANTEED MEMNUNİYET GARANTİSİ : Supa Ant, ömür boyu garanti ve mükemmel 7/24 İngiltere ve ABD merkezli müşteri hizmetleri ile kaliteli ürün sunmaktan gurur duyar.Geri veya para aşk!soru sorulmadı!Yangın battaniyesini kullandıktan sonra, battaniye hasar görürse, bize bir mesaj bırakın ve Florida, Teksas veya Kaliforniya'daki depolarımızdan biri aracılığıyla sizin için ücretsiz bir değiştirme ayarlayacağız. Hasar görmezse, bir dahaki sefere hazır turuncu torbaya tekrar katlayın.Üçgen, bir yangının tutuşturması gereken üç elementi gösterir : ısı, yakıt ve oksitleyici bir madde (genellikle oksijen).Elementler mevcut olduğunda ve doğru karışımda birleştirildiğinde doğal olarak bir yangın meydana gelir.Yangın üçgenindeki elemanlardan herhangi birinin çıkarılması yangını söndürür.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi