.

.

Dr. Killigan'ın The Fly Inn Değiştirmeleri / Pencere Sinek Tuzakları / Yapışkan Sinek Şeridi / Kapalı Böcek Tuzağı / Böcekleri Yakalar ve Gizler / Sinek Kağıdından veya Şeritten Daha iyi / Sineklerden Kurtulun | (6, Siyah Yedekler)

Dr. Killigan'ın The Fly Inn Değiştirmeleri / Pencere Sinek Tuzakları / Yapışkan Sinek Şeridi / Kapalı Böcek Tuzağı / Böcekleri Yakalar

değerlendirme:

₺ 35.91
Mal
Mağazada

????ÖNEMLİ : Bu ürün, ayrı olarak satılan Fly Inn için 6 yedek tuzak (dolum) içerir. (Orijinal Fly Inn için B07 SMBT462'Yİ buradan arayın).Fly Inn, yalnızca uçan böceklerin sıkça bulunduğu pencerelere düzgün bir şekilde yerleştirildiğinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.En iyi sonuçlar için pencerenizin çerçevesini yakın takın.PENCERELERDEN BAŞKA BİR YERE YERLEŞTİRİLDİKLERİNDE BÖCEKLERİ ÇEKMEZLER. ????İŞLERİ İNANILMAZ Uçar (evde istemiyorum) kokuyor çürümüş ilgi, ama aynı zamanda DOĞAL bir ışık gördü demek ki pozitif fototaksis var uçar.Bu nedenle bu tuzak, pencerenizden gelen ışığı ana çekici olarak kullanır.Zaman ver ve hayal kırıklığına uğramayacaksın.Ve her ihtimale karşı, bir Memnuniyet Garantimiz veya paranız var BACK.No questions.No hassles.No endişeler.Dr. Killigan.Onları Usulca Öldürmek. ????BÖCEKLERİ GİZLER - Kimse ölü böcek yığınlarını görmek istemez.Fly Inn farklı bir tuzak.Böcekler içeri girer, sıkışır ve içeride gizlenir.Açık üst kısım, böceklere daha sonra maksimum böcek yakalama gücü sağlayan inanılmaz derecede yapışkan bir tutkalla kaplanmış iç duvarlarla temas ettikleri büyük bir giriş noktası verir.Kapana kısılmış ve gizlenmiş. ????TOKSİK OLMAYAN VE GÜVENLİ-Böcek ilacı yok, böcek ilacı yok, Koku yok, Toksin yok, böylece sevdiklerinizin güvende ve güvende olduğundan emin olabilirsiniz.Şimdiye kadarki en kolay şey, tuzağın arkasındaki yapışkan şeridi açığa çıkarmak ve pencereye yapıştırmaktır.Bundan daha kolay ne var?. ????KATİL tasarım-Kutu başına 2 Sinek yuvası ve 4 yapışkan tuzak ile aile odanızın köşesinde yapışkan sinek şeridi için yer yoktur.Fly Inn'de bu sorun geçmişte kaldı.Tuzağın önü, böcek yakalama yeteneklerinin gerçek doğasını gizleyen hoş bir motife sahiptir-hepsi de onları güvenle gösterebilmeniz için.Dr. Killigans The Fly Inn için tam bir yedek yapışkan tuzak kaynağı ile tüm yaz evinize huzur verin.Tuzağınız sinekler, meyve sinekleri, sinekler ve diğer kanatlı istilacılarla dolduğunda, tuzağı atın ve yedek bir tuzak yerleştirin.Pakete altı yedek tuzak dahildir, böylece istenmeyen izinsiz giriş yapanlarla savaşmaya devam edebilirsiniz.Bu tuzağın brüt böcekler için son dinlenme yeri olmasına izin verin, böylece yazın tadını sonuna kadar çıkarmaya devam edebilirsiniz!.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi