.

.

Futuwi Klima Köpük Yalıtım Şeridi-2 Rulo, 1 İnç Genişliğinde X 1 İnç Kalınlığında Toplam 13 Feet Uzunluğunda, Yüksek Dirençli Pencere Köpüğü Hava Sıyırma Sızdırmazlık Bandı (6.5 ft x 2 Rulo)

Futuwi Klima Köpük Yalıtım Şeridi-2 Rulo, 1 İnç Genişliğinde X 1 İnç Kalınlığında Toplam 13 Feet Uzunluğunda, Yüksek Dirençli Pencere

değerlendirme:

₺ 37.74
Mal
Mağazada

【2 Rulo Açık Hücreli Köpük Şerit】Yalıtım köpüğü kiti, Toplam 13 Fit Uzunluğunda 2 Rulo 1" W X 1" T X 6.5' L köpük bant (6.5 ft x 2 Rulo) içerir.Farklı boyut ve şekillerde özelleştirilebilecek kadar yumuşak. 【PU Sıkıştırma Süngeri】PU sıkıştırma süngeri yumuşak, yüksek esneklik, ısı yalıtımı, ses emilimi, şok emilimi, alev geciktirici, antistatik, iyi hava geçirgenliği vb. 【Yüksek Dirençli Köpük Bant】 Sıkıştırma ve deformasyona karşı mükemmel direnç, güçlü elastikiyet ve dayanıklılığa sahip olan köpük conta, sıkıştırıldıktan sonra hızlı bir şekilde orijinal şekline geri dönebilir, ekipmanınızın uzun süreli şok korumasını sağlayan iyi tampon veya yastık performansına sahip olabilir. Aşağıda yaygın olarak Kullanılan Köpük Hava Sıyırma Özelliği köpük weatherstrip bandı çok çeşitli mühür kapı ve pencere yalıtımında kullanılan, ses emici malzemeler gibi Sızdırmazlık Ve klimaları Otomotiv yüz kalkanı, vb, elektronik, ses cihazları, kayak gözlüğü, köpük saç bandı ya da kullanılan buzdolapları, şok emici malzeme izolasyon malzemesi var. 【Güçlü Yapışkan Yalıtım Köpüğü】 Diğer beyaz yapışkan köpük conta şeridinin çoğuyla karşılaştırıldığında, bu bant güçlü traceless yapışkan destek, degumming olmayan ve su geçirmez, sıkıca yapışır.Güçlü yapışkan destek nedeniyle, kolayca soyulmaz. 1 inç (genişlik) x 1 inç (kalınlık) x 13 ft (uzunluk). 2 Rulo x Köpük Hava Sıyırma (her biri 6.5 ft uzunluğunda).Güçlü yapışkan destek, yaygın olarak kullanılan Futuwi Yüksek kaliteli Köpük Hava Sıyırma, normal köpük banttan daha uzun ömürlüdür.Bizim köpük hava şerit bant abusolutly amaçlarınız için gerçekten iyi çalıştı.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi