.

.

MoonFly Ay ve Yıldız Rüya Yakalayıcılar, el Yapımı Dokuma Pamuk DreamCatchers Boho Makrome Duvar Asılı Ev Dekorasyon Süs Zanaat Hediye (2 Set)

MoonFly Ay ve Yıldız Rüya Yakalayıcılar, el Yapımı Dokuma Pamuk DreamCatchers Boho Makrome Duvar Asılı Ev Dekorasyon Süs Zanaat Hediye

değerlendirme:

₺ 64.11
Mal
Mağazada

Size Boyut ve malzeme : Ay Çapı boyutu : 15 cm / 5.9 inç, toplam uzunluk : 90 cm/35.4 inç.Yıldız Çapı boyutu : 20 cm/7.9 inç, toplam uzunluk : 105 cm/41.3 inç.Bu rüya yakalayıcılar güçlü demir halka ve pamuktan yapılmıştır thread.It el yapımı püskül ve pamuk ipliğinden yapılmış tüylerle dekore edilmiştir. Unique Benzersiz tasarım : Bu makrome asılı ile, odanıza anında bohem vibe ekleyebilirsiniz.Herhangi bir yatak odası, oturma odası, çalışma, ofis, çocuk odası vb.İçin idealdir. ve hatta bir düğün ve parti dekorasyonu. meaning İyi anlam : Yerli Amerikalılar havanın hem iyi hem de kötü rüyalarla dolu olduğuna inanıyor.Rüya yakalayıcılar tepeye veya kulübeye asılır.İyi rüyalar geçer.uyuyan kişiye rüya yakalayıcı.Babaların hayalleri kapana kısıldı. gift Büyük hediye : Dream catcher iyi bir getirebilir dream.It şükran Günü, Noel, doğum günü ve diğer festivaller için sevgi ve sürpriz hediyesi olarak çocuklar, sevenler veya erkekler için mükemmel bir zanaat hediyesidir. feeling Sıcak duygu : Dreamcatchers sadece ailenize sıcak ve sevgi getirmekle kalmaz, aynı zamanda tatlı rüyaları yakalayabilir ve uykunun tadını çıkarmanıza izin verebilir.Rüya yakalayıcılar 18.yüzyıldan kalma.Kızılderililer onu güzel rüyaları yakalamak ve kabusların sabah güneşinin ortaya çıkmasıyla yok olmasına izin vermek için kullandılar.Gecelerin çeşitli rüyalarla dolu olduğuna ve sadece Rüya yakalayıcının kötü olanları filtreleyebileceğine ve onları tatlı olanlara getirebileceğine inanıyorlardı.1. Ürün Özellikleri : ♥ Rüya yakalayıcımız saf el yapımıdır.Her işlem, uzun yıllara dayanan dokuma deneyimine sahip bir işçi tarafından dokunur ve sadece vasıflı işçiler böyle düzgün, mükemmel ve ritmik bir ızgarayı örebilir;♥ ABS boncuk cilalanır ve renk koruyucu boya ile işlenir.Kolyenin rengi parlak ve zarif ve parlak tasarımı rüya yakalayıcı eşsiz kılan; benım tüylerini dikkatli bir şekilde dezenfekte edilir ve daha sonra her tüy kusursuz olmasını sağlamak için ekranlı ve usta tarafından kesilmiş seninle; benım güzel tasarım ve sembolü Nedeniyle, yetişkinler hem de çocuklar keyfine varacaksınız; güzel mobil dalgalar tüy rüya yakalayıcı benım ve sessiz bir havada, sizi rahatsız etmeyecek ve barış için dua edecek ve iyi şanslar.2. Not : Rüya yakalayıcılarımız saf el yapımıdır, bu nedenle her biri arasında çok az fark varsa tamamen normaldir.3. Hizmet : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizi tatmin etmek için elimden geleni yapacağım.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi