.

.

Cusa Çay & Kahve, Mocha Soğuk Demleme. Birinci Sınıf Hazır Kahve, Rainforest Alliance Sertifikalı Arabica Fasulyesi. Karışım Paketlerini Saniyeler içinde Hazır Hale Getirin, Sıcak veya Buzlu Kahve Yapın (30 Porsiyon)

Cusa Çay & Kahve, Mocha Soğuk Demleme. Birinci Sınıf Hazır Kahve, Rainforest Alliance Sertifikalı Arabica Fasulyesi. Karışım Paketlerini

değerlendirme:

₺ 98.97
Mal
Mağazada

MOCHA SOĞUK DEMLEME, çikolatanın tüm kadifemsi pürüzsüzlüğünü şeker veya krema olmadan bardağınıza getirir.Bu kahve içeceği biraz tatlı ve biraz acıdır, bu yüzden ya kendi tarzınıza göre giyin ya da kahve ve çiğ kakaonun lezzetinin tadını çıkarın.Her paket 110 mg kafein içerir.BİRİNCİ sınıf HAZIR kahve artık bir oksimoron değildir.Hareket halindeyken rahatlığın kaliteye engel olmamasını sağlamak için patentli teknolojiler kullanıyoruz.Nazik ekstraksiyonumuz, bu soğuk demlemeye kahvede sevdiğimiz tam lezzet ve aromayı verir.RAİNFOREST ALLİANCE sertifikalı, kaynak yaptığımız fasulyelerin tamamen rejeneratif tarım ve organik tarım uygulamaları kullanılarak yetiştirildiği anlamına gelir.Ürünlerimiz fabrikadan fincanınıza kadar her yerde iyidir.Şekersiz, yapay tatlandırıcısız, dolgu maddesi ve koruyucu madde içermez.Sıcak VEYA buzlu KAHVE YAPAR : Soğuk demlemenizi ne kadar sevdiğinize bağlı olarak, bir içecek karışımını 6-10 oz su, süt veya her ikisi ile çözün.Ancak bunu yapmak, sohbet soğuk bira tadı nasıl anlayış sadece saniyeler kaldı. % 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ.K-cup kapsüllerinden daha iyi lezzet ve daha çevre dostu olan bu ödüllü paketler, ister evde ister kamp ateşinde olun sizi tatmin edecek.Beklentilerinizi karşılamazlarsa, tam bir geri ödeme için 30 gün içinde ulaşın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi