.

.

Pevor Üriner Drenaj Torbası İdrar Toplama torbası ile Anti-Reflü Odası Tıbbi Drenaj Torbası 48 Drenaj Küvet, 2000 ml (5 paketi)

Pevor Üriner Drenaj Torbası İdrar Toplama torbası ile Anti-Reflü Odası Tıbbi Drenaj Torbası 48 Drenaj Küvet, 2000 ml (5 paketi)

değerlendirme:

₺ 107.97
Mal
Mağazada

Drainage【İdrar Drenaj Torbası】 2000 m L İdrar Drenaj Torbası, Havalandırmalı Anti-Reflü Odası, 48 inç Drenaj Tüpü.Koku tutma ve sızıntı direnci için dayanıklı yapı. Clothing【Giyim Kelepçesi ve Anti-reflü Odası】 Giyim Kelepçesi, hastanın giysilerine veya tabakaya rahatça takabilir ve tüpün bükülmediğinden veya yere sürüklenmediğinden emin olabilirsiniz.Ek olarak, brüt reflü ve geri akışı azaltmak için bir anti-reflü odası vardır. 【Çok Amaçlı Çanta】Ayakta tedavi görmeyen bireyler, hastanede yatan hastalar ve uyurken inkontinans bakımı gerektiren kişiler için ideal olan bu çanta, 2000 ml'lik bir hacme sahiptir, böylece boşaltılması gerekmeden önce saatlerce gözetimsiz bırakabilirsiniz.Kolay süspansiyon için kancalarla donatılmıştır.Kol/askı güvenli ekstra rahatlık için bedrail ya da tekerlekli sandalye Sigar. ◆ 【5'li paket】 Uygun bağımsız ambalaj tasarımı kirliliği azaltabilir.Paket başına toplam 5 adet.Her çanta temizlik amaçlı sadece bir kere kullanın ve üzerinden zaman atılmalıdır öneririz. ◆ 【Sıcak İpucu】Drenaj torbası, günlük kullanıldığında, bir aydan fazla sürmemelidir.Renksiz, kırılgan hale gelirse veya temizlendikten sonra bile kokarlarsa torbaları daha önce atın ve değiştirin. 2000 ML.Lateks içermez. 48 " drenaj borusu.Anti-reflü kulesi.Çift kanca askısı ve çarşaf kelepçesi. 1.Sabun ve su ile ellerinizi yıkayın. 2.Koruyucu kapağı Drenaj Torbasından çıkarın ve kapalı olduğundan emin olmak için drenaj musluğunu kontrol edin. 3.Tüpü tahliye torbası boru konektörüne takın. 4.İdrar toplama torbası mesanenin konumundan daha düşük olmalıdır. 5.Ellerinizi tekrar su ve sabunla yıkayın.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi