.

.

GMS Günde 4 Kez İlaçlar, Vitaminler, Takviyeler ve Diğer Haplar için Haftalık Hap Hatırlatıcısı - Düz Beyaz bir Tepside (Gökkuşağı)7 Çıkarılabilir Hap Kutusu içerir.

GMS Günde 4 Kez İlaçlar, Vitaminler, Takviyeler ve Diğer Haplar için Haftalık Hap Hatırlatıcısı - Düz Beyaz bir Tepside (Gökkuşağı)7

değerlendirme:

₺ 32.94
Mal
Mağazada

"ORGANİZE : Yedi hap kutusu, bir haftalık ilaç düzenlemenize izin veriyor.Her günlük hap kutusu, ilaç programınızı takip etmenize yardımcı olmak için günün saati ile etiketlenmiş dört ayrı bölmeye sahiptir.Kapaklar ayrıca görme engellilere yardımcı olmak için Braille özelliğine sahiptir. "DAYANIKLI : Yeni tasarlanmış mandal her zamankinden daha güçlü!Her kapağı kapat, ilaç tutmak uydurur, vitaminler, haplar güvenli. "SEYAHAT : İnce, dayanıklı günlük hap kutuları düz tepsiden ayrılabilir ve hareket halindeyken yanınıza alınabilir!Hap kutularını bir çantaya, çantaya veya sırt çantasına kolayca paketleyin ve bir günlük seyahat için hazır olun. "PROGRAM : İlaç yönetimi önemlidir, daha kolay hale getirmemize yardımcı olalım!Bu hap hatırlatıcısı, ilaç programınızı takip etmenize ve düzenli kalmanıza yardımcı olacaktır.Dört günlük bölme, bu hap tepsisini herhangi bir ilaç programı için mükemmel kılar. "BOYUTLAR : Günlük Hap Kutusu 12 cm x 2.5 cm-Ayrı Bölmeler 3 cm x 2.5 cm.Renk : Gökkuşağı.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi