.

.

HATSBİ. Çok amaçlı manyetik kablo Zip kravat bağlar (105 Paket) Neodim mıknatıslar siyah 105 siyah kablo Zip bağları dahil. Kablo Yönetimi için Kablo Tutucu. Standart Zip Bağları/Kablo Bağları tutar.

HATSBİ. Çok amaçlı manyetik kablo Zip kravat bağlar (105 Paket) Neodim mıknatıslar siyah 105 siyah kablo Zip bağları dahil. Kablo

değerlendirme:

₺ 539.97
Mal
Mağazada

Hatsbı manyetik fermuarlı kravat tutucularınız, telleri metal alanlara bağlamak ve kablo karmaşasını ortadan kaldırmak için idealdir.Bu profesyonel mukavemetli kablo fermuarlı bağlantı elemanları, herhangi bir manyetik yüzeye kolayca takılır ve kabloları bilgisayarlardan, elektronik cihazlardan ve cihazlardan gizler.Üçlü kaplamalı (Ni Cu Ni) kalıcı Neodim mıknatıslarınız kabloları metal alanlara bağlamak için idealdir.Kapalı yanı sıra açık havada için İdeal.Bu teklife, her biri 6 cm boyutlarında 105 kısa siyah plastik standart fermuarlı kravat dahildir.105 Paket manyetik kablo fermuarlı bağlantı aparatınızdaki her bir siyah mıknatıs, 18.70 mm çapında 1 cm x 1.9 cm boyutlarındadır.Her mıknatıs için taşıma gücü 10 pound'dur.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi