.

.

12 Parça için Yedek Silikon Conta Mühürler Kavanozlar, Sızdırmaz Hava Geçirmez Silikon Conta Sızdırmazlık Halkaları, 3. 75x3. 75 İnç, cam Klip Üst Kavanozlar için 0.35/ 0.5/ 1/ 1.5/ 2 Litre Konserve Kavanozu (Yarı Saydam)

12 Parça için Yedek Silikon Conta Mühürler Kavanozlar, Sızdırmaz Hava Geçirmez Silikon Conta Sızdırmazlık Halkaları, 3. 75x3. 75 İnç,

değerlendirme:

₺ 26.97
Mal
Mağazada

Paket içeriği : Düzenli ağız konserve kavanozları için uygun, kullanmanız ve değiştirmeniz için yeterli miktarda 12 adet yarı saydam yedek silikon conta ile birlikte gelir.Kaliteli malzeme : yarı saydam silikondan yapılmış, yumuşak ve dayanıklı, kolay sararma değil, kırık sızdırmazlık halkalarınızı değiştirmek için bu yedek silikon hava geçirmez contayı kullanın, çünkü bu kauçuk conta uzun süre kullanıldıktan sonra aşınır.Uygun boyut : Dış çapta 95 mm/ 3,75 inç, iç çapta 70 mm/ 2,8 inç, kalınlıkta 2,3 mm/ 0,09 inç; Yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmak için klipsli üst kavanozların paslanmaz çelik klips sistemi ile eşleştirebilirsiniz.Geniş uygulama : Bu yedek silikon sızdırmazlık halkaları, 0.35 litre, 0.5 litre, 1 litre, 1.5 litre ve 2 litrelik kavanozlara iyi uyum sağlar, tahrip olmuş sızdırmazlık halkalarınızın yerine, ileride kullanılmak üzere de yedeklenebilir.Fonksiyon : cam kavanoz için bu lastik conta meyve ve sebze, ev yapımı gıdalar, kozmetik ürünleri, sabun, boya ve zanaat malzemeleri Sızdırmazlık Ve depolama için çok uygundur.Renk : Yarı saydam.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi