.

.

Ağır Mobilya Levelers Ayarlanabilir Mobilya Ayakları Levelers, Tesviye Ayaklar için Masalar Sandalyeler Dolapları Kanepe Raiser, Destek 1320LBs, T-Somun Kiti 3/8 -16 Konu, Büyük Taban, w / 4 Keçe Pedleri (4 Paketi)

Ağır Mobilya Levelers Ayarlanabilir Mobilya Ayakları Levelers, Tesviye Ayaklar için Masalar Sandalyeler Dolapları Kanepe Raiser, Destek

değerlendirme:

₺ 41.97
Mal
Mağazada

Ağır Hizmet Tipi Büyük Ticari Kalite 1 3/8" Çap 1/2” Kalın Taban ve Maksimum Destek ve Ayarlanabilirlik için 3/4” ila 1 3/4” arasında Tamamen Ayarlanabilir Yükseklik.dayanıklı . 4x mobilya vida ekler;. 4x keçe.Mobilya değiştirme ayakları olarak kullanılır veya 1/2” delik açarak ve t-somunu takarak ahşap mobilya ayağına monte edilir.Bacak düzenleyicidir mobilya kolay izin tesviye ve mobilya yüksekliği ayarlayın.Tesviye başına maksimum 330 lbs'yi destekleyen ağır hizmet tipi tesviye makineleri. (4 Set 1320lbs üzerinde Destekler).Ayrılmış yüksek yoğunluklu keçe zemin koruyucuları, mobilyalarınızın çizikleri, sıyrıkları veya sert ızgarayı önlemek için parke zemin boyunca sorunsuz ve sessiz bir şekilde kaymasını sağlar.Çelik iplik ekleme ve t-somunları, ticari kalite standardı.3/4” ila 1 3/4 " arasında ayarlanabilir Yükseklik.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi