.

.

CSFMC Masif Ahşap Mobilya Ayakları üzerinde Ayarlanabilir Bacak, Masa ve Sandalye Tesviye Ayakları, 5/16 inç Cıvata, 1.5 inç Taban Çapı (4 adet)

CSFMC Masif Ahşap Mobilya Ayakları üzerinde Ayarlanabilir Bacak, Masa ve Sandalye Tesviye Ayakları, 5/16 inç Cıvata, 1.5 inç Taban

değerlendirme:

₺ 29.97
Mal
Mağazada

# MOBİLYALARIN SALLANMASIN # >>>>>>>>>>>>>>> Bacağın ayarını 1/2 ila 1.5 inç artırın.Mobilyaların bir daha asla sarhoş gibi gözükmesin. # ZEMİNİ KORU # >>>>>>>>>>>>>>>Yüksek yoğunluklu keçe tabanı, mobilyalarınızın ve zemininizin yumuşak bir şekilde temas etmesine izin verin, mobilyaları hareket ettirin zemine zarar vermez ve sessizdir. ♦ GÜÇLÜ AYAK DESTEĞİ >>>>>>>>>>>>>>>5/16 x 1.5 inç Yüksek mukavemet bolt.An pas önleyici kaplama yüzeyi.Bacak başına 500 kilodan fazla destek. ♦ AMBALAJ ÖZELLİKLERİ>>>>>>>>>>>>>>>4 cıvatalı ayar ayağı, 4 t-somunu mobilyaya takacaksınız.Hemen al!Mobilyalarınızdan birini yenileyeceksiniz. Ürün ideal, biz koşulsuz geri iade garantisi olmadığını hissettiğinde ✅ KALİTELİ GÜVENCE>>>>>MÜKEMMEL.Sizin memnuniyetiniz bizim için zevktir.Ürün Paket Miktarı : 4.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi