.

.

COKWEL Monitör Standı Yükseltici, Monitör Standı Yükseltici ile depolama çekmecesi Katlanabilir Bilgisayar Standı ile telefon tutucu için Bilgisayar, Masaüstü, Dizüstü, Yerden Tasarruf (Siyah)

COKWEL Monitör Standı Yükseltici, Monitör Standı Yükseltici ile depolama çekmecesi Katlanabilir Bilgisayar Standı ile telefon tutucu

değerlendirme:

₺ 56.97
Mal
Mağazada

Monitör standı yükselticimiz monitör standı yükselticisi, yazıcı standı, bilgisayar standı, dizüstü bilgisayar yükselticisi, TV standı veya hatta masa rafı olarak kullanılabilir.Malzeme : ABS + Metal. ????Dayanıklı ve İyi İnşa : ABS malzemeden yapılmış ve metal menteşe tarafından desteklenen, düzenli ağırlık kapasitesi 50lb kadardır.It kaymaz ayakları sayesinde yerinde durabilir. ????Çok yönlülük Kullanımı : Monitör standı yükselticimiz monitör standı yükselticisi, yazıcı standı, bilgisayar standı, dizüstü bilgisayar yükselticisi, TV standı veya hatta bir masa rafı olarak kullanılabilir. 3-Genişlik ve Katlanabilir Monitör Standı.Yerden Tasarruf Sağlayan Masa Düzenleyici.Kararlı ve cam gibi kırılması kolay değil ones.Yuvarlak pürüzsüz kenarlar, güvenliğinizi bozulmamış ve üstün bir koşulla koruyabilir. 1 x Monitör Standı Yükseltici.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi