.

.

YıePhıot Mini Tavan Duvar Projektör Montaj Standı ile Uyumlu QKK, DR. J, DBPOWER, Anker, VANKYO, AAXA, Jinhoo, PVO, TMY, AuKing ve Diğer Birçok Mini Projektör (175mm, Gümüş)

YıePhıot Mini Tavan Duvar Projektör Montaj Standı ile Uyumlu QKK, DR. J, DBPOWER, Anker, VANKYO, AAXA, Jinhoo, PVO, TMY, AuKing ve

değerlendirme:

₺ 29.97
Mal
Mağazada

Evrensel Montaj : Evrensel Projektör Montajı, 175mm/ 6.88 inç uzunluğunda 3 boyutlu vida adaptörüne sahip mini projektörlerin çoğuna uyar.Vida Adaptörleri Boyutu : 3.9 mm/0.154 in, 6mm/0.236 in, 6.35 mm/0.25 in.Kullanım Özelliği : Eğim Açısı-90 derece, Döndürme Açısı-360 derece, Güvenlik Yükü-5 KG.Basit ve Kullanışlı : Projektör montaj direğinin aksesuarlar, vidalar ve 3 adaptörle takılması kolaydır.En iyi açıyı elde etmek için düğmeyi döndürün ve sıkın.Not : Lütfen öğeyi teklif etmeden önce projektörün tripod vida deliği ile birlikte geldiğinden emin olun.Uyumlu ile : mini projektör dağı ile uyumlu QKK, DR. J, DBPOWER, Anker, VANKYO, AAXA, Jinhoo, PVO, TMY, Au King, Ci Best, FANGOR ve Diğer Birçok Mini Projektör.Not : Lütfen öğeyi teklif etmeden önce projektörün tripod vida deliği ile birlikte geldiğinden emin olun.ürün bilgisi : Uzunluk : 175mm Ağırlık : 72g Emniyet Yükü : 5 KG.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi