.

.

Yaşlılar için Masaj ve Isı ile Vicluke Power Lift Recliner Sandalye, 2 Yan Cepli Deri Elektrikli Recliner Kanepe, Oturma Odası için Bardak Tutucular ve USB Bağlantı Noktası, Büyük (Kahverengi)

Yaşlılar için Masaj ve Isı ile Vicluke Power Lift Recliner Sandalye, 2 Yan Cepli Deri Elektrikli Recliner Kanepe, Oturma Odası için

değerlendirme:

₺ 113.40
Mal
Mağazada

Güç Kaldırma Fonksiyonu : Sandalyenin kaldırılmasını veya yaslanmasını kontrol etmek için yan düğmeye basabilirsiniz, bu da 110-150 derece arasında uzanmak veya kaldırmak olsun, istediğiniz herhangi bir pozisyonu alabileceğiniz anlamına gelir.Kaldırma koltuğu, yaşlıların ayağa kalkmasına yardımcı olmak için sorunsuz ve sessizce çalışarak tüm sandalyeyi yukarı itmek için elektrik motoru mekanizması ile çalışır easily.It bacaklarda veya sırtta denge sorunu olan veya ameliyattan sonra olanlar için de idealdir.Kalın Yastıklı ve Dayanıklı Malzemeler : Koltuk başlığının, sırtlığın ve kol dayama yerlerinin yüksek yoğunluklu dolgusu kalınlaştırılacak şekilde tasarlanmıştır.Aşırı doldurulmuş yastıklar vücudunuzu rahatça sararken aynı zamanda daha güvenli bir destek sağlar.Kullanıcıların sağlığını kesinlikle korumak için formaldehit içermeyen ahşap levhalar.Yüksek kaliteli PU deri nefes alabilir, dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır.Sağlam metal çerçeve, bu power lift recliner stabilitesini ve maksimum 350 lbs tutma mukavemetini verir.Masaj ve ısıtma : Bu elektrikli yaslanma koltuğu, stres ve yorgunluğu gidermek için daha iyi rahatlama için 5 kontrol modu ve 2 yoğunluk seçeneği ile 4 titreşimli masaj parçasına(8 puan) sahiptir.Beldeki kan dolaşımını daha da teşvik etmeye yardımcı olan masajın keyfini çıkarırken lomber ısıtma işlevini de kullanabilirsiniz.Hümanist Tasarımlar : Bu masaj koltuğu, elektronik cihazların şarj edilmesi için bir USB portuna, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2 bardak tutucuya ve küçük eşyaları ulaşılabilecek bir yerde tutmak için 2 yan cebe sahiptir.Yaşamınız için daha fazla kolaylık sağlamak için birden fazla insancıllaştırılmış tasarımı entegre etmeye kararlıyız.Kolay Montaj ve Servis : Bu masaj recliner koltuğu 2 kutuda gelir ve ayrıntılı bir talimat veriyoruz.Montajı çok kolay, montajı sadece birkaç adım atın.1 yıl garantili bir garanti sunuyoruz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde profesyonel müşteri hizmetleri sunacağız. * Çoklu fonksiyonları asansör up, uzanmış, titreşimli masaj, lomber ısıtma. * Güç kaldırma, yaşlıların kolayca ayağa kalkmasına yardımcı olur. * 150° ' ye kadar sonsuz yatar pozisyon, istediğiniz pozisyonu alın. * Kalın ve yumuşak dolgu, vücudunuzu rahat ve destekleyici bir şekilde sarın. * Güvenlik ve uzun süre kullanım için sağlam ve dayanıklı metal çerçeve.Özellikler. * Genel Boyut : 30 "(L)x34.5"(W)x42"(H). * Yüzey Malzemesi : PU deri. * Çerçeve Malzemesi : Ahşap çerçeve ve çelik taban. * Ağırlık Kapasitesi : 350lbs.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi